Obchodowy Tydzień Promocji na Steam Deck – Rabaty do 130 $

20 lat popularnej usługi dystrybucji gier wideo Steam. I jak myślisz? Rozpoczęła się celebracja! Platforma, która została wydana w 2003 roku, była domem dla nieskończonej liczby największych gier dla graczy na PC. Od ich pierwszej gry, Counter Strike: Condition Zero, po najnowsze i największe gry jak Baldur’s Gate 3 i Starfield, to było naprawdę wspaniałe 20 lat. Aby uczcić ten moment, Steam postanowił zrobić coś wielkiego, aby pokazać społeczności swoją wdzięczność.

Ulubiona platforma wideo w Ameryce

Z niewiarygodnymi zniżkami na niezliczoną ilość gier, Steam dał także coś małego dla graczy, którzy chcieliby mieć w rękach urządzenie przenośne Steam Deck. W czasie celebracji gracze nie będą musieli tak dużo płacić. Nie ma lepszego czasu, niż teraz, aby zdobyć Steam Deck.

Valve ogłasza podarunek wdzięczności z okazji 20. rocznicy

Valve rozpoczął celebrację 20. rocznicy. Firma przygotowała specjalne wideo, aby pokazać swoją wdzięczność fanom. Oficjalny kanał YouTube Steam opublikował wiadomość „Dziękujemy” dla fanów. Chociaż pomysł na stworzenie kreatywnego wideo był obecny, zespół ostatecznie zdecydował się pokazać swoją wdzięczność widzom za bycie z nimi przez dwie dekady. Nie tylko o wzroście mówił reprezentant Valve, ale też o opinii użytkowników, która pomogła im osiągnąć wielki sukces. Aby uczcić 20 lat Steama i jego sukces, ogłoszono wyprzedaż urządzenia Steam Deck wraz ze znaczącymi zniżkami.

Wyłączna zniżka od Valve na Steam Deck wydaje się niczym magicznym. Model z 64 GB jest dostępny po zniżce 10% i kosztuje 359,10 $. Natomiast model z 256 GB jest dostępny ze zniżką 15% i kosztuje 449,65 $. Natomiast model z 512 GB jest dostępny ze zniżką 20%, obniżając cenę do 519,20 $.

Czy Lenovo Legion Go jest konkurencją dla Steam Deck?

Steam Deck jest ogromnie popularny wśród graczy. Pomimo obecności takich urządzeń jak Asus ROG Ally, AYANEO 2S, Steam Deck nadal pozostaje dominującym przenośnym urządzeniem do gier na PC po premierze w 2022 roku. Udzielanie opinii pomoże nam ulepszyć Twoje doświadczenia.

Teraz kolej na nadchodzące urządzenie do gier firmy Lenovo, Legion Go, które zapewni doskonałą platformę do uruchamiania gier PC. Od podstawowej częstotliwości taktowania 3,3 GHz do procesora AMD Ryzen Z1, Legion Go prawdopodobnie wprowadzi nowy standard szybkiej gry. A to jeszcze nie koniec, Lenovo zaoferuje układ APU Ryzen 7 7800 z 12 jednostkami RDNA oraz pamięć RAM LPDDR5X o taktowaniu 7500 MHz. Jeśli wciąż martwisz się o miejsce na przechowywanie, Lenovo Legion Go pokryje to 1 TB wewnętrznej przestrzeni.

Chociaż trzeba jeszcze poczekać na premierę Legion Go, gracze mogą całkowicie zaangażować się w przeglądanie strony Steama i spełniać swoje marzenia o posiadaniu Steam Decka.

Obejrzyj tę historię: Najrzadsze osiągnięcia w grach wideo w Steam.

Źródło : www.essentiallysports.com