Nvidia mogła potwierdzić CS:GO 2


Od dawna krążyły plotki, że Valve pracuje nad kolejną odsłoną serii Counter-Strike. Teraz Nvidia mogła wyczyścić CS:GO 2 za pomocą najnowszego sterownika.

Od kilku lat krążyły pogłoski, że Valve zamierza przenieść swoją niezwykle popularną grę Counter-Strike: Global Offensive na silnik gry Source 2. Jak dotąd nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego potwierdzenia od Valve, że taki tytuł pojawi się w drodze. Być może otrzymaliśmy jednak pierwsze dowody na istnienie gry od Nvidii.

Ciekawscy nurkowie, którzy przejrzeli najnowszy sterownik Nvidii, znaleźli wsparcie dla dwóch nowych profili, których wcześniej nie widziano. Te dwa są nazwane „csgos2.exe” i „cs2.exe”. Oba znajdują się w menu „Counter-strike 2”. Coś, co spowodowało, że plotkarki zaczęły pracować na najwyższych obrotach.

Po tym, jak profil Gabe’a Followera na Twitterze przejrzał sterowniki z ostatnich kilku miesięcy, wydaje się, że CS:GO 2 pojawiło się gdzieś w lutym. Coś, co może oznaczać rychłe odsłonięcie.

Warto zaznaczyć, że jak już wspomniano, Valve nie potwierdziło niczego na temat CS:GO 2. Studio znane jest również z testowania wszelkiego rodzaju prototypów produktów i tytułów gier, które niekoniecznie trafiają do klientów. Nie ma więc pewności, że następna instalacja z serii gier będzie taka, jak teraz widać w sterownikach Nvidii. Chociaż jest prawie pewne, że Valve będzie bazować na popularnej marce w pewnym momencie w przyszłości.

Najniższa cena na Prisjakt.se (Partner)

Źródło : https://www.world-today-news.com/nvidia-may-have-confirmed-csgo-2/