Nowy tryb kart CSGO zmieni Twoją grę w Rocket League


– Reklama –

Nowa mapa społeczności CSGO, która zyskała poważną trakcję w bazie graczy strzelanki, to nowy mod CSGO Kart. Mod nie tylko całkowicie zmienia sposób, w jaki grasz, ale także pozwala jeździć na gokartach i strzelać do wrogów wyposażonymi w nie rakietami.

Warsztat społeczności Steam zawiera tysiące niestandardowych map CSGO stworzonych przez ogromną społeczność gry. Chociaż te niestandardowe mapy niekoniecznie trafiają do oficjalnej gry, niektóre z tych map społecznościowych mogą być niesamowicie zabawne podczas grania ze znajomymi.

CSGO Kart Mod

Mod CSGO Kart został opracowany przez użytkowników Steam „lmtlss” i „Squink”, którzy nazywają się „Two Random Dudes”. Mod pozwala całkowicie zmienić wrażenia z CSGO i upodobnić je do Rocket League.

Mod CSGO Kart jest zasadniczo trybem gry „Capture The Flag” (CTF), w którym gracze muszą kontrolować gokarty strzelające rakietami, próbując przechwycić flagę drużyny wroga i zwrócić ją do swojej bazy.

Zainteresowani fani mogą obejrzeć zwiastun premiery mapy tutaj.

Jak grać w CSGO Kart Mod

Każdy gracz CSGO może grać w mod CSGO Kart po pobraniu go z Warsztatu Społeczności Steam i utworzeniu niestandardowej gry ze znajomymi.

Możesz pobrać mapę CSGO Kart tutaj.

Co to jest CSGO?

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) to strzelanka pierwszoosobowa dla wielu graczy z 2012 roku opracowana przez Valve i Hidden Path Entertainment.

Jest to czwarta gra z serii Counter-Strike. Rozwijana przez ponad dwa lata Global Offensive została wydana na systemy Windows, macOS, Xbox 360 i PlayStation 3 w sierpniu 2012 r., a na Linuksa w 2014 r. Valve nadal regularnie aktualizuje grę, zarówno za pomocą mniejszych poprawek balansujących, jak i większych dodatków zawartości.

Gra ma aktywną scenę e-sportową, kontynuując historię międzynarodowej rywalizacji z poprzednich gier z serii.

Drużyny rywalizują w profesjonalnych ligach i turniejach oraz Globalna ofensywa jest obecnie jednym z największych światowych e-sportów. Została nagrodzona tytułem „Najlepsza gra e-sportowa” na pokazach The Game Awards 2017, The Game Awards 2019 i The Game Awards 2020.

– Reklama –Źródło : https://www.talkesport.com/news/csgo/csgo-kart-mod/