Jack Black o grach wideo – nowa piosenka i teledysk animowany

Nowa piosenka Jacka Blacka o grach wideo

Jack Black właśnie wydał nową piosenkę o grach wideo, wraz z animowanym teledyskiem, w którym występuje animowany Black i Kyle Gassem z zespołu Tenacious D. Para przechodzi przez nie God of War, Fallout 4, Red Dead Redemption i różne inne popularne gry. To może być najwspanialsza i najlepsza piosenka na świecie.

„Już nie gram w gry wideo”

Piosenka rozpoczyna się od „Już nie gram w gry wideo”, a następnie przechodzi do listy wszystkich wyjątków od tego stwierdzenia. To typowa wulgarna piosenka Tenacious D, a wideo ma kilka momentów NSFW. W każdym razie, przekonaj się sam:

Biedny Kyle, nie wiodło mu się tak dobrze. Niektóre postacie, które widzimy jako Black, to Link, Kratos z God Of War, Lara Croft z Tomb Raidera, Ryu ze Street Fightera, Skaut z Team Fortress 2, Nagi kowboj z Red Dead Redemption II i wiele, wiele innych.

Wspaniałe w tym filmie jest to, jak bardzo szczęśliwy jest Jack Black, dzieląc się swoją miłością do gier wideo jako mężczyzna w średnim wieku. Gaming nie jest już tylko sterówką młodych. Ci z nas, którzy dorastali w latach 80. i 90., dorastali z grami wideo (i grami stołowymi) i nadal w nie grają. Gram więcej w gry w wieku 40 lat niż w wieku 20 lat! A Black nie jest też jakąś celebrytką, która próbuje szybko zarobić na graczach. To prawdziwa okazja, a nawet ma cały kanał YouTube poświęcony grom.

Moim jedynym problemem z tą piosenką jest to, że jest cholernie za krótka! Teledysk został stworzony przez Oneyplays i wyreżyserowany przez Adama Paloiana i Chrisa „Oneya” O’Neilla.

Źródło: Forbes.