Jack Black w teledysku z grami wideo – nowa piosenka.

Jack Black świętuje gry wideo w nowym teledysku

Jack Black, członek zespołu Tenacious D, wypuścił nową piosenkę zatytułowaną „Już nie gram w gry wideo” wraz z animowanym teledyskiem, który przedstawia Blacka i jego kolegę z zespołu przechodzących przez różne popularne gry wideo, takie jak God of War, Fallout 4, Red Dead Redemption i wiele innych.

W teledysku Black wciela się w postacie z gier wideo, takie jak Link z Legend of Zelda, Kratos z God of War, Lara Croft z Tomb Raidera, Ryu z Street Fightera, Skaut z Team Fortress 2 i Nagiego kowboja z Red Dead Redemption II.

Piosenka, jak typowa dla Tenacious D, zawiera wulgarny język, a teledysk ma kilka momentów NSFW. Mimo to, Black dzieli się swoją miłością do gier wideo, co pokazuje, że gaming nie jest już tylko dla młodych.

Jack Black – narodowy skarb

Black, który ma kanał YouTube poświęcony grom, jest dobrze znany w świecie gier wideo i jest uważany za jednego z najbardziej autentycznych, miłych i zabawnych ludzi. W teledysku Black wyraża swoją miłość do gier wideo jako mężczyzna w średnim wieku, co pokazuje, że gaming nie ma wiekowych granic.

Teledysk został wyreżyserowany przez Adama Paloiana i Chrisa „Oneya” O’Neilla, a jest to prawdziwa gratka dla fanów gier wideo.

Podsumowanie

Jack Black wypuścił nową piosenkę zatytułowaną „Już nie gram w gry wideo” wraz z animowanym teledyskiem, który przedstawia Blacka i jego kolegę z zespołu przechodzących przez różne popularne gry wideo. Piosenka zawiera wulgarny język, a teledysk ma kilka momentów NSFW. Black dzieli się swoją miłością do gier wideo jako mężczyzna w średnim wieku, co pokazuje, że gaming nie ma wiekowych granic.

Teledysk został wyreżyserowany przez Adama Paloiana i Chrisa „Oneya” O’Neilla, a jest to prawdziwa gratka dla fanów gier wideo.

Źródło: Forbes