Jack Black – nowa piosenka dla graczy wideo

Jack Black wydaje nową piosenkę – hołd dla gier wideo

Jack Black, członek zespołu Tenacious D, wydał właśnie nową piosenkę z zupełnie nowym animowanym teledyskiem, który przemawia do graczy wideo na całym świecie.

Hołd dla popularnych gier

W teledysku występuje animowany Black wraz ze swoim kolegą z zespołu Tenacious D, Kylem Gassem. Para przechodzi przez popularne gry takie jak God of War, Fallout 4, Red Dead Redemption i wiele innych.

Piosenka zaczyna się słowami „Już nie gram w gry wideo” i następnie przechodzi do listy wszystkich wyjątków od tego stwierdzenia. To typowa wulgarna piosenka Tenacious D, a wideo ma kilka momentów NSFW.

Kultowe postacie w grach

W teledysku widzimy Blacka jako wiele popularnych postaci w grach, takich jak Link z Legenda Zeldy, Kratos z God Of War, Lara Croft z Tomb Raidera, Ryu z Street Fightera, Skaut z Team Fortress 2, Nagi kowboj z Red Dead Redemption II i wiele innych.

Jack Black – miłośnik gier wideo

Jack Black dzieli się swoją miłością do gier wideo jako mężczyzna w średnim wieku. Gaming nie jest już tylko dla młodych. Ci z nas, którzy dorastali w latach 80. i 90., nadal w nie grają. Black ma nawet cały kanał YouTube poświęcony grom.

Podsumowanie

Moim jedynym problemem z tą piosenką jest to, że jest cholernie za krótka! Teledysk został stworzony przez Oneyplays i wyreżyserowany przez Adama Paloiana i Chrisa „Oneya” O’Neilla.

„Już nie gram w gry wideo” – słowa rozpoczynające piosenkę.

Źródło: Forbes.