Jack Black wydaje nową piosenkę o grach wideo – zobacz teledysk animowany

Jack Black wydaje nową piosenkę o grach wideo

Jack Black, członek zespołu Tenacious D, wypuścił nową piosenkę o grach wideo. Wraz z teledyskiem w animowanym stylu, Black i jego kolega z zespołu, Kyle Gas, przechodzą przez różne popularne gry, takie jak God of War, Fallout 4 i Red Dead Redemption.

O piosence

Piosenka rozpoczyna się od stwierdzenia „Już nie gram w gry wideo”, ale następnie przechodzi do wymieniania wszystkich wyjątków od tego stwierdzenia. To typowa, wulgarna piosenka Tenacious D, a wideo ma kilka momentów NSFW.

Postacie w teledysku

  • Link z Legenda Zeldy
  • Kratos z God Of War
  • Lara Croft z Tomb Raidera
  • Ryu z Street Fightera
  • Skaut z Team Fortress 2
  • Nagi kowboj z Red Dead Redemption II

O Jacku Blacku

Jack Black jest znany z miłości do gier wideo i ma cały kanał YouTube poświęcony grom. Jego nowa piosenka jest tylko jednym z wielu przykładów jego pasji. Black jest uważany za autentycznego, miłego i zabawnego człowieka, który jest pewny siebie i swoich zainteresowań.

O teledysku

Teledysk został stworzony przez Oneyplays i wyreżyserowany przez Adama Paloiana i Chrisa „Oneya” O’Neilla. Jest on również ciekawy ze względu na to, że zawiera postacie z nieco starszych gier, takich jak Skaut z Team Fortress 2, która może być mniej rozpoznawalna dla młodszych graczy.

„Gram więcej w gry w wieku 40 lat niż w wieku 20 lat!”

W każdym razie, jeśli jest jedna rzecz, co do której, jak sądzę, wszyscy mogą się zgodzić, to Jack Black jest narodowym skarbem.

Źródło: Forbes