Nowy świat Amazona okazuje się mega hitem, ponieważ liczba jednoczesnych graczy przekracza 700 000


Aktualności

Amazon Games ma swój pierwszy duży hit po dzisiejszej premierze New World. Serwery MMORPG zostały uruchomione na całym świecie dziś rano, a liczby są niewiarygodnie imponujące. W chwili pisania tego tekstu liczba jednoczesnych graczy przekroczyła 700 000, podczas gdy oglądalność Twitcha zbliża się do miliona.

Liczby pochodzą ze SteamDB, które powoli rosną z każdą minutą. Oficjalne szczyty wszechczasów wśród równoczesnych graczy i Twitcha są jak dotąd 703,712 oraz 923,176 odpowiednio.

Ujmując to z perspektywy, jest to obecnie najpopularniejsza gra na Steamie, a czcigodny Counter-Strike: GO zajmuje drugie miejsce z 696 158 i DOTA 2 z 499 269. Oczywiście pytanie będzie dotyczyło tego, czy New World może utrzymać swoją bazę graczy w dłuższej perspektywie, ale biorąc pod uwagę, że jest to bogata w treści gra premium, którą Amazon ma duże plany rozwoju w przyszłości, wydaje się, że jej przeznaczeniem jest kontynuowanie jako jedna z najpopularniejsze gry na świecie jeszcze przez jakiś czas.

Możesz być pewien, że Twinfinite doda New World do swojej listy najpopularniejszych gier 2021 przez jednoczesnych graczy w nadchodzących dniach. W międzyczasie obejrzyj poniższy zwiastun premierowy, aby rzucić okiem na akcję:Source : https://twinfinite.net/2021/09/amazons-new-world-is-proving-a-mega-hit-as-concurrent-players-exceed-700000/