Nowy rekord negatywnych recenzji na Steam dla Helldivers 2 – artykuł o kontrowersjach związanych z grą

Helldivers 2: In-game Controversy

Rewolucje w społeczności Helldivers 2

Niedawno bycie graczem Helldivers 2 było wyjątkowo wyczerpujące, zwłaszcza dla tych, którzy śledzą wszystkie nowości dotyczące gry i społeczności. Po ogłoszeniu przez Sony, że wszyscy gracze muszą połączyć konto PSN ze Steam, aby nadal grać, online społeczność zaczęła się kłócić.

Negatywne recenzje na Steam

Według danych ze Steamdb, Helldivers 2 ma teraz najwięcej negatywnych recenzji na Steam spośród wszystkich płatnych gier na platformie. Gra jest także czwartą najbardziej ocenianą grą na Steam, a trzy pierwsze miejsca zajmują tytuły free-to-play: Counter-Strike 2, PUBG: Battlegrounds i Dota 2. Helldivers 2 wyprzedza kolejną grę z największą liczbą negatywnych recenzji, Call of Duty, o ponad 150 000 negatywnych recenzji.

Przyszłość gry

Czas pokaże, czy te negatywne recenzje przyniosą pozytywne skutki dla gry. Zachęcamy graczy, którzy zostawili negatywną recenzję, do zmiany jej na pozytywną, ponieważ wiele osób decyduje się na zakup gry na podstawie ocen na Steam.

Jeśli nadal należysz do ponad 100 000 graczy, którzy grają w Helldivers 2, nowe Zadanie Główne zostanie wydane później tejże tygodniu po dezaktywacji Terminid Control System. Z Terminidami budującymi superkolonię, ważniejsze jest niż kiedykolwiek, aby zapewnić, że przynosimy demokrację do galaktyki. Zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem po najlepszych broniach Helldivers 2 i przewodnikiem po najlepszych zbrojach, aby być gotowym, by walczyć o wolność.

Źródło : www.bing.com