Nowy rekord negatywnych recenzji dla Helldivers 2 na Steam

Helldivers 2 – Najwięcej negatywnych recenzji w historii Steam

Wielki zamęt wśród graczy Helldivers 2

Niezwykle trudny czas dla graczy Helldivers 2, zwłaszcza dla tych, którzy śledzą wszystkie wydarzenia w grze i społeczności online. Po ogłoszeniu przez Sony, że wszyscy gracze muszą połączyć konto PSN ze Steam, aby kontynuować grę, w społeczności online zaczęły pojawiać się liczne konflikty.

W nadchodzącym tygodniu, miejmy nadzieję, że Sony zajmie się obawami społeczności, włączając w to graczy z 170 krajów, w których gra została całkowicie usunięta ze Steam. Do tego czasu społeczność jednoczy siły pozostawiając negatywne recenzje, aby wyrazić swoje frustracje, co doprowadziło do osiągnięcia nowego kamienia milowego.

Zdjęcie zrobione przez VideoGamer

Zgodnie z danymi z Steamdb, Helldivers 2 ma teraz najwięcej negatywnych recenzji ze wszystkich płatnych gier na platformie Steam. Gra zajmuje także czwarte miejsce ze wszystkich gier na Steam, przy czym trzy pierwsze są darmowymi tytułami: Counter-Strike 2, PUBG: Battlegrounds i Dota 2. Helldivers 2 wyprzedza kolejną grę z największą liczbą negatywnych recenzji, Call of Duty, o ponad 150 000 negatywnych recenzji w chwili pisania artykułu.

Reakcja zespołu deweloperskiego

To wszystko dzieje się po tym, jak zespół deweloperski, włączając w to dyrektora generalnego Arrowhead Game Studios, zachęcił do negatywnych recenzji, aby przekonać Sony, że zmuszanie graczy do połączenia konta jest błędnym posunięciem ze strony wydawcy, zwłaszcza że gracze w większości świata nie mają dostępu do usług PSN. Czas pokaże, czy to będzie miało pozytywny wpływ na grę. Jeśli tak się stanie, zachęcamy wszystkich graczy, którzy zostawili negatywną recenzję, aby zmienili ją na pozytywną, ponieważ wielu graczy kieruje się ocenami na Steam, decydując o zakupie gry.

Jeśli nadal jesteś jednym z ponad 100 000 graczy równocześnie grających w Helldivers 2, w tym tygodniu ma zostać wydane nowe Nakaz Główny po wyłączeniu Systemu Kontroli Terminidów. Mając na uwadze, że Terminidy budują nadkolonię, ważne jest teraz bardziej niż kiedykolwiek zapewnienie, że niesiemy demokrację w galaktyce. Dlatego gorąco polecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem po najlepszych broniach i zbrojach w Helldivers 2, aby być gotowym do służenia herbatą-wyzwoleniem każdemu wrogowi, który stanie na drodze wolności.

Źródło : www.bing.com