Nowy dym Dust 2 pomaga stronie T zdominować Sztokholm


Profesjonaliści z Counter-Strike: Global Offensive znaleźli rozwiązanie dla tych, którzy boją się przekroczyć wybieg

Odkąd Valve zaktualizowało Dust 2 na początku Operacji Riptide, wielu graczom nie udało się idealnie wylądować. Nowy projekt wymaga nowych składów, które zaczynają się od środka lub głębiej w obszarze T-side. Palenie Xboxa jest trudniejsze niż kiedykolwiek, ale nie martw się. Profesjonaliści CSGO mają wszystkich.

Podczas PGL Stockholm Major zawodowi gracze zaczęli używać nowego składu do blokowania krótkiego A. Łatwiej, bezpieczniej i wygodniej.

Skład został wykorzystany przez czołowe gwiazdy, takie jak Mathieu „ZywOo” Herbaut, Jonathan „EliGE” Jablonowski i nie tylko. Granat ląduje na zawiasie środkowych drzwi, tworząc zasłonę dymną, która blokuje wrogim snajperom widok wybiegu przed CT grającymi wokół drzwi. Oto jak odtworzyć to w grze.

  • Stań na środku ogrodzenia z drutu
  • Przesuń się trochę w lewo
  • Umieść celownik na zardzewiałym miejscu na markizie
  • Naciśnij klawisz skoku, a następnie zwolnij dym!

Zamiast lądować na pudle, dym ląduje na zawiasie w środkowych drzwiach, tworząc unikalny kąt, który pozwala na bezpieczny objazd w kierunku A short. Obie strony nadal widzą od dołu, ale to również tworzy jednostronny dym z Xbox dla strony T przeciwko każdemu, kto próbuje naciskać.

Dym z zawiasów Dust 2 istnieje już od jakiegoś czasu, ale ten jest inny, ponieważ pozwala graczom niezawodnie i całkowicie bezpiecznie blokować pole widzenia z CT w celu przepchnięcia kota. Powoduje to również ogromne oszustwo, ponieważ zaczyna się od strony T, ustawiając przepychanie na stronę B.

Czy możesz upuszczać dymy w CSGO?

Począwszy od Operacji Riptide, gracze CSGO mogą upuszczać granaty, w tym granaty dymne.

Granaty można przenosić na członków drużyny w taki sam sposób, jak broń. Ta zmiana stworzyła zupełnie nową rolę „specjalisty od dymu” w CSGO, która powinna pomóc innym graczom skupić się bardziej na strzelaniu.Source : https://win.gg/news/new-dust-2-smoke-is-helping-the-t-side-dominate-in-stockholm/