Nowe wycieki dotyczące gry Valve „Deadlock”: zobacz wideo gameplay i nowości!

Valve, firma stoiąca za popularnym sklepem z grami na PC Steam, pracowała nad grą typu hero shooter, ale obrazy nadchodzącej gry zostały ujawnione zanim gra została nawet ogłoszona publicznie. Jeśli to nie było wystarczająco szkodliwe, Valve teraz musi zmierzyć się z przeciekami wideo z rozgrywką krążącymi po całym Internecie.

Nadchodząca gra od Valve – „Deadlock”

Podczas gdy największym źródłem dochodu Valve jest Steam, firma jest także wydawcą serii Counter-Strike, Portal i Team Fortress, a także Doty 2. Ich nadchodząca gra, znana jako Deadlock, jest raportowany jako tytuł hero shooter, a to właśnie drugi przeciek związany z rozgrywką, jako że pierwszy przeciek wideo sugerował, że nadchodząca gra czerpie inspirację z Doty 2.

Przecieki wideo na Reddicie pokazują różne fragmenty filmu, które zazwyczaj trwają kilka sekund, podczas gdy niektóre mają kilka minut. Nowy przeciek przedstawia interfejs sklepu Deadlock, dzięki któremu gracze będą domniemane kupować ulepszenia.

Rozgrywka i mechanika gry

Zgodnie z przeciekiem, gracze zdobędą walutę znaną jako Dusze, kradnąc ją od przeciwników, co jest możliwe do zdobycia tylko na krótki czas po eliminacji przeciwnika. Gracze mogą użyć Dusz do poprawy umiejętności postaci i zakupu tymczasowych wzmocnień w dowolnym z tych sklepów rozsianych po mapie. Oprócz umiejętności, są także ulepszenia takie jak większa pojemność amunicji i zwiększona wytrzymałość.

Niektóre wyciekłe wideo zawierają także komentarz głosowy wyjaśniający mechanikę gry, co może wskazywać na istnienie komentarza głosowego skoncentrowanego na samouczku, który ma na celu pomóc nowym graczom zaznajomić się z tytułem.

Valve jeszcze oficjalnie nie ogłosiło tytułu i pozostaje zobaczyć, w jaki sposób Valve zamierza radzić sobie z tymi przeciekami. Zaskakujące jest, że ogromna ilość wyciekłych wideo z rozgrywką wciąż jest dostępna na Reddicie i nie została jeszcze usunięta.

Kontynuuj czytanie: Valve aktualizuje Team Fortress 2 do 64-bitowego, zwiększając wydajność 17-letniego FPS-a

Źródło : www.bing.com