Nowe gry Half-Life ukryte w aktualizacji Counter-Strike 2

Oto plotka, która wstrząśnie światem gier komputerowych – co się dzieje z Half-Life 3?

Half-Life 3 – legenda czy rzeczywistość?

Half-Life 3 stał się w tym momencie kryptidem, takim jak Bigfoot czy Potwór z Loch Ness. Mamy plotki, anegdotyczne dowody i okazjonalne rzekome widzenia, ale kontynuacja gry FPS od Valve stanowi totalną tajemnicę. Mimo to, dwa inne nowe gry z serii Half-Life stają się coraz bardziej prawdopodobne. Ostatnia aktualizacja gry Counter-Strike 2 oferuje nowe dowody na ich istnienie – jeśli masz ochotę na powrót Gordona Freemana, G-Mana i świata Black Mesa, Valve może mieć coś na tapecie.

Half-Life powróci w jakiejś formie. Nawet z Counter-Strike 2 i Dota 2 przyciągającymi miliony graczy, epokowa gra FPS z pewnością pozostaje najbardziej ukochaną serią Valve – wszystko, co Valve musi zrobić, to opublikować liczbę „3” w tweecie, a cały świat gier komputerowych stanąłby w płomieniach. Niemniej jednak minęło sześć lat od premiery Half-Life Alyx i prawie 20 lat – 20 lat! – od premiery pełnej wersji Half-Life 2. W przypadku Borealis, Mossmana i doradców Combine możemy wybaczyć, gdyż wydaje się, że nigdy nie dowiemy się, co się wydarzy. W zasadzie Half-Life 3 wydaje się teraz dalszy niż kiedykolwiek.

Czy coś nowego jest gotowe do wydania?

Wykrywacz Valve nazwany „GabeFollower” odkrył fascynujące pliki ukryte w najnowszej aktualizacji gry Counter-Strike 2. Istnieje całe repozytorium plików gry o nazwie Citadel, w tym wzmianki o lobby dla graczy, identyfikatorach bohaterów i znacznikach mapy. GabeFollower odkrył także pojedyncze odniesienie do „HLX”. To nie byłoby pierwszy raz, kiedy coś przeciekało dzięki aktualizacji gry Counter-Strike 2, jak to miało miejsce wcześniej z niepublikowaną wersją Left 4 Dead.

Czy Valve nadal pracuje nad Half-Life?

Mimo że czekamy wciąż na Half-Life 3, możesz wrócić do złotej ery strzelanek – najlepszych starych gier. W międzyczasie, jeśli jesteś fanem Counter-Strike 2, wypróbuj najlepsze darmowe gry dostępne teraz na platformie Steam.

Możesz również śledzić nas na Google News, aby uzyskać codzienne wiadomości, recenzje i poradniki dotyczące gier na PC, lub skorzystać z naszego kreatora ofert PCGN, aby znaleźć okazyjne okazje.

Źródło : www.bing.com