Nowa strzelanka pierwszoosobowa na PS4 wyciekła przed ogłoszeniem


Nowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby na PS4 wyciekła jeszcze przed jej ogłoszeniem. Gatunek FPS jest prawdopodobnie większy niż kiedykolwiek dzięki takim graczom Call of Duty, Pole bitwy, Legendy Apexa, LOS, Far cry, AureolaI Kontratak. To powiedziawszy, dla wielu szczyt strzelanek pierwszoosobowych przypadł na lata 90. Ta era strzelanek pierwszoosobowych była tak popularna, że ​​strzelanki pierwszoosobowe w stylu retro z lat 90. przetrwały i są popularne do dziś, pomimo wszystkich postępów technologicznych, które sprawiają, że niektóre z nich są przestarzałe. To powiedziawszy, jeśli podoba ci się ten styl strzelanek pierwszoosobowych i grasz na PS4, mamy dobre wieści; jedna z najlepszych strzelanek FPS w stylu lat 90. w ostatnim czasie trafia na PS4.

New Blood Interactive oficjalnie tego nie ogłosiło Zmierzch zmierza na PS4, ale w PlayStation Store ujawniono port gry na PS4. Lista nie tylko ujawnia istnienie portu, ale sugeruje, że wkrótce zostanie wydany. Jeśli chodzi o samą grę, została wydana w 2018 roku do 88 na Metacritic. Obecnie jest dostępna tylko na PC i Nintendo Switch.

Zmierzch ponownie wprowadza cię do świata, w którym trzeba opanować rzeź i rozlew krwi… jeśli chcesz przeżyć do świtu. Zainspirowana Doom, Quake, Blood, Heretic, Hexen, Half-Life, Redneck Rampage i wszystkimi twoimi ulubieńcami z lat 90., a jednocześnie zawiera ścieżkę dźwiękową autorstwa mistrza muzyki metalowej Andrew Hulshulta” – czytamy w oficjalnym opisie gry.

Oficjalna prezentacja gry brzmi następująco: „W trzech odrębnych odcinkach kampanii, stworzonych ręcznie od lat 90., gracze będą walczyć z atakami mistycznych kultystów, opętanych bojowników, a nawet mroczniejszych sił i spróbują odkryć, co czai się pod Ziemią. Wyposażony w ogromny arsenał broni kozackiej, w tym sierpy, miecze, kusze, karabiny, dwuręczne i dwulufowe strzelby oraz niezwykle niezbędne granatniki i wyrzutnie rakiet, DUSK zapewnia nieskrępowaną akcję retro od początku do końca.

W momencie publikacji New Blood Interactive nie skomentowało tego przecieku, ale oficjalne wieści dotyczące portu powinny być już wkrótce. Niezależnie od przypadku, będziemy odpowiednio aktualizować historię w miarę rozwoju sytuacji. Tymczasem, ponieważ jest to przeciek, traktujcie go z przymrużeniem oka.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63e3b8f4adeb463fb176307caa584f60&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fnew-ps4-first-person-shooter-leaked-ahead-of-announcement%2F&c=12399021732452694000&mkt=fr-fr