Nowa mapa w Counter-Strike 2 – „de_futurama” – recenzja & przygotowanie

Nowa mapa „de_futurama” w Counter-Strike 2

Użytkownik Reddit o pseudonimie „wylde_maps” właśnie opublikował nową mapę do Counter-Strike 2 o nazwie „de_futurama”. Udostępnił tę kreatywną mapę na Steam workshop, gdzie szybko zdobyła uwagę i uznanie społeczności graczy z Reddit. Mapa przenosi graczy w odległą przyszłość, całkowicie zanurzając ich w żywym, ekscentrycznym świecie uwielbianego serialu animowanego „Futurama”. Akcja toczy się w roku 3024, co pozwala fanom Counter-Strike 2 doświadczyć futurystycznej scenerii, zaawansowanej technologii i dziwacznej estetyki, które są cechą charakterystyczną tego kultowego programu.

Jest to ekscytujący i innowacyjny dodatek do linii map CS2, łączący klasyczną, dynamiczną rozgrywkę zespołową, z którą franczyza jest kojarzona, z unikalnym, inspirowanym science-fiction środowiskiem. Poziom detali i kreatywności, jaki zastosowano przy tworzeniu tej mapy, jest od razu oczywisty, począwszy od wysokich neonskich drapaczy chmur po dziwaczne postacie w tle. Fani zarówno Counter-Strike 2, jak i „Futuramy” na pewno docenią ten inspirujący crossover, który pozwala im zamieszkać w chaotycznym, komediowym świecie Planet Express, jednocześnie uczestnicząc w taktycznej, o wyższe stawki rozrywce, która definiuje doświadczenie CS.

Futurystyczne frontier w Counter-Strike Mapping

Opis mapy „de_futurama” prezentuje intrygującą fabułę – kultowy budynek Planet Express, dom załogi dostawczej z uwielbianego animowanego serialu, atakowany jest przez grupę nikczemnych terrorystów kosmicznych. Ich celem jest zakłócenie dostawy istotnych rakiet mających trafić na odległą planetę Omicron Persei 8, a do osiągnięcia celu zasadzili śmiertelne materiały wybuchowe. Jedna bomba została zainstalowana w hangarze, gotowa zniszczyć statek dostawczy w momencie aktywacji. Druga została umieszczona w wirującym biegu lawy w piwnicy, gdzie zagraża wywołaniem katastrofalnej reakcji egzotermicznej. Do zadań wykwalifikowanego zespołu kontraterrorystycznego należy ścigać się z czasem, zlokalizować i rozbroić te urządzenia wybuchowe oraz chronić budynek Planet Express za wszelką cenę.

Jak zauważył jeden użytkownik Reddit, jonajon91, mapy, które odbiegają od tradycyjnego, realistycznego stylu sztuki i ustawień w Counter-Strike, często napotykają trudności w zdobyciu popularności i wejściu do oficjalnej rotacji gry. Inny użytkownik Reddit, YAGNA, zgodził się z tym stanowiskiem, dodając, że zmiana Counter-Strike’a w bardziej skoncentrowany na rywalizacji kierunek, arg […]

Konkluzja:

Rozszerzenie puli map o unikalne, pomysłowe otoczenia mogłoby pomóc Counter-Strike przyciągnąć szerszą publiczność i utrzymać świeżość gry dla weteranów.

Źródło : www.vpesports.com