Nowa aktualizacja w Counter-Strike 2: swap broni aż do ręki predefiniowanej!

Najnowsza aktualizacja Counter-Strike 2 z nowymi funkcjami

Wszyscy leworęczni gracze mogą się teraz cieszyć, ponieważ w Counter-Strike 2 pojawiła się możliwość zamiany broni do drugiej ręki. Najnowsza aktualizacja CS2 dodaje możliwość zmiany ręki trzymania broni, z opcją ustawienia preferowanej ręki. Dodano również przycisk do szybkiej zmiany ręki w trakcie gry, kiedy tylko zechcesz. Miło, prawda? To może nie jest wielka nowość, ale zawsze miło widzieć taką funkcję dla chcących ją mieć, prawda?

Menu zakupów również zostało zaktualizowane o nowe triki, takie jak pokazywanie minimalnej kwoty gotówki, którą będziesz mieć w następnej rundzie, aby ułatwić planowanie zakupów. Dodano również panel z upuszczonymi broniami, gdzie można zobaczyć i podnieść broń upuszczoną przez ciebie lub kolegów z drużyny. Brzmi dość przydatnie!

Inne zmiany w interfejsie użytkownika to celownik dla rzucania granatem, oraz nowe skróty klawiszowe do regulacji poziomu zbliżenia mapy radarowej podczas meczu. Dodano również tablicę wyników w menu ESC, ikonę kill feed dla zabójstw w powietrzu oraz ikonę pokazującą boty na tablicy wyników. Oprócz tego wprowadzono różne inne zmiany.

Osobiście, czekam tylko na Danger Zone 2.0. Było naprawdę fajne. Myślisz, że Valve przywróci go do Counter-Strike 2.0? Z dużym ulepszeniem silnika mogliby teraz zrobić znacznie więcej z tą funkcją.

Źródło : www.gamingonlinux.com