Nowa aktualizacja CS:GO wprowadza kilka zmian na mapach County, Basalt, Dust 2


W miarę jak Counter-Strike: Global Offensive – Operacja Riptide wkracza w pełną parą, przygotowaliśmy nową łatkę, która wprowadza szereg zmian do kilku nowych map stworzonych przez społeczność (i niektórych starszych) w grze FPS. . Valve udostępniło informacje o łatce do aktualizacji CS:GO z 7 października, która składa się z poprawek i poprawek w hrabstwie, bazalcie, wąwozie i nie tylko.

County – mapa prawie podobna do Far Cry 5, która dołączyła do CS:GO z op. Riptide – czeka największa runda zmian. Valve wprowadziło poprawki, które dotyczą takich rzeczy, jak kolizje na modelach drzew osikowych (aby zapobiec utknięciu graczy na nich), różne inne „utknięte miejsca”, które pojawiały się, gdy gracze skakali, oraz globalny dźwięk na drzwiach bunkra. Studio poprawiło także kolizję modeli klifów na mapie, spłyciło podłogę wodospadu, aby gracze mogli podnosić przedmioty i naprawiło niektóre unoszące się obiekty.

W miksie jest też kilka bardziej znaczących, wpływających na rozgrywkę zmian. Valve wyłączyło fizykę w oknie domku nad potokiem i odnowiło nawiedzoną posiadłość, co obejmuje zamknięcie niektórych jej pokoi – brzmi więc, jakby przepływ tej przestrzeni był nieco inny, gdy następnym razem wskoczysz. Strefa śmierci po lewej stronie mostu ma usunięto również, a niektóre poprawki powstrzymują teraz graczy przed ucieczką z mapy przez obszar plaży za pomocą min.

Tymczasem bazalt ma kilka nowych funkcji. Jest teraz recepcja w B Connector, dodatkowe okno w Czerwonej Stodole i, hm, „rozmyty dywan”. W porząsiu. Valve usunęło również balustradę A, aby ułatwić poruszanie się, i wprowadził kilka wizualnych ulepszeń do bombsite A i Red Barn – plus kilka mniejszych na całej mapie.

Zablokowane miejsce Ravine’a w pobliżu obszaru odradzania zostało załatane, a na tej mapie są też poprawki przecinania i zaktualizowany radar. Dust 2 ma dwie drobne zmiany – Visblocker został wycofany ze spawnu T na środek, a błędne miejsce na wallbang zostało zablokowane – podczas gdy Insertion 2 ma ulepszoną teksturę szkła w oknach biurowych, „aby ułatwić zobaczenie od środka, jeśli szkło jest zepsute lub nie” i kilka innych drobnych poprawek. Uff.

Aby zapoznać się z pełnym podsumowaniem zmian w łatce z 7 października, które obejmują kilka innych rozgrywek i różnych aktualizacji, przejdź do wpisu na blogu Valve pod tym linkiem.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Nowa aktualizacja CS:GO wprowadza kilka zmian na mapach County, Basalt, Dust 2″,”type”:”news”,”category „:”counter-strike-global-offensive”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Valve”,”genre”:”FPS”,”title”: „Counter-Strike: Global Offensive”,”gatunki”:[„FPS”,”esports”]}}}}Source : https://www.pcgamesn.com/counter-strike-global-offensive/csgo-update-county-basalt-changes