Nominacje do nagrody Creators United: Oto nominowani w kategorii gier


To, co kiedyś było dla wielu jedynie rozrywką, jest teraz jednym z najczęściej oglądanych gatunków treści w Internecie – grami! Popularność kanałów związanych z grami wzrosła w Indiach w bardzo krótkim czasie, zwłaszcza wśród młodzieży. Ludzie uwielbiają oglądać, jak ich ulubieni gracze grają w popularne gry w godzinnych transmisjach lub zwykłych filmach na YouTube, jednocześnie dobrze się bawiąc.

Ta różnorodna forma treści zgromadziła oddaną rzeszę fanów i dała początek społeczności, która jeszcze kilka lat temu wydawała się nie istnieć. Wszystko to było możliwe dzięki twórcom treści skupionym na grach, którzy zasługują na to, by być w centrum uwagi. Właśnie z tego powodu w Pinkvilla, we współpracy z Mad Influence, organizujemy Creators United — pierwsze i największe eksperymentalne wydarzenie dla influencerów w Indiach dla Twoich ulubionych twórców treści. Wydarzenie odbędzie się w South Goa w dniach 15 i 16 stycznia 2023 r.

Oprócz dostarczania nam rozrywki, ci gracze stworzyli również drogę dla początkujących twórców treści, którzy chcą zagłębić się w gatunek gier. Oto nominowani w kategorii gry. Wśród nominowanych znaleźli się Techno Gamerz, Gamers Fleet, Desi Gamers, Mortal, Sc0ut OP, 8bit Thug, Payal Gaming i Magsplay.

Sprawdź nominowanych w kategorii gry:

1. Techno Gamerz

Ujjwal Chaurasia (Techno Gamerz) ma aż 30,8 mln subskrybentów na swoim kanale YouTube, na którym zamieszcza filmy, na których gra w gry na Androida, a także inne znane tytuły, takie jak Minecraft, Grand Theft Auto 5, Hitman i wiele innych. Swoją przygodę z tworzeniem treści rozpoczął od publikowania głównie filmów instruktażowych, a później przerzucił się na gry. Wydał teledysk „Game ON”, który opisuje jego drogę do zdobycia 10 milionów subskrybentów zaledwie w wieku 18 lat.

2. Flota graczy

Flota graczy

Anshu Bisht (Flota graczy) to popularny gamingowy YouTuber i streamer, który zyskał popularność podczas pandemii. Na jego kanale YouTube można znaleźć ponad 150 odcinków streamów Minecrafta, które cieszą się dużą popularnością wśród jego widzów. Oprócz gier, Anshu często publikuje vlogi na swoim drugim kanale o nazwie „Anshu Bisht Vlogs”, który ma ponad 1,5 miliona subskrybentów.

3. Desi Gracze

Desi Gracze

Amit Sharma (Desi Gamers) zyskał popularność dzięki filmom z rozgrywką Free Fire, które zgromadziły miliony wyświetleń. Od czasu uruchomienia swojego kanału w maju 2015 roku Amitowi udało się stworzyć armię Desi, która liczy ponad 13 milionów ludzi na swoim kanale YouTube. Ma też 4 inne kanały – Desi Army, Desi Gamers Esports, Amit Sharma i DG Shorts, na których publikuje różne inne treści.

4. Śmiertelny

Śmiertelny

Naman Mathur (Mortal) jest zapalonym graczem, mającym wielu fanów i wiele tytułów na swoim koncie. Mortal znalazł się w centrum uwagi dzięki transmisjom na żywo PUBG na YouTube, w których zaprezentował światu swoje talenty w grach. Brał także udział w różnych międzynarodowych turniejach PUBG i reprezentował Indie na arenie światowej. W 2021 roku otrzymał nagrodę „E-Sports Award dla najlepszego streamera roku”.

5. Sc0utOP

  Sc0utOP

Tanmay Singh (Sc0utOP) jest znanym graczem e-sportowym w indyjskim środowisku gier. Inspiracją dla jego tagu gracza była broń o nazwie scout występująca w Counter Strike: Global Offensive (CS: GO), której posługiwanie się było mistrzostwem. Tanmay brał udział w wielu turniejach PUBG, w tym zajął 1. miejsce w PUBG MOBILE Star Challenge w 2019 roku.

6. 8-bitowy bandyta

8-bitowy bandyta

Animesh Agarwal (8bit Thug) to popularny streamer i gracz e-sportowy, który jest także założycielem zespołu 8bit. Jest popularnym nazwiskiem wśród widzów konkurencyjnych gier PUBG i jest szanowany jako osobowość, która pomogła wynieść indyjską społeczność graczy na światowy poziom. Na swoim kanale YouTube Animesh publikuje różne inne treści, które często przedstawiają innych indyjskich graczy rywalizujących.

7. Płatne gry

Płatne gry

Payal Dhare (Payal Gaming) to jedna z największych kobiet grających w YouTube w Indiach. Poprzez swoje filmy inspiruje całe pokolenie młodych dziewcząt, które chcą traktować gry jako poważny zawód. Jest także częścią rodziny S8UL, która jest połączeniem dwóch wiodących organizacji e-sportowych – Soul i 8bit.

8. Magsplay

Magsplay

Mansi Gupta (Magsplay) jest kobietą-graczem, jedną z wschodzących gwiazd indyjskiego rynku gier. Zauważywszy brak kobiet-graczy w przestrzeni YouTube, Mansi uruchomiła własny kanał, na którym zamieszcza filmy z grami, vlogi i reakcje. Obecnie jej kanał YouTube subskrybuje ponad 600 000 osób, a liczba ta stale rośnie.

Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się, kto zdobędzie nagrodę Creators United 2023 w kategorii gier. Wydarzenie zaplanowano na 15 i 16 stycznia w South Goa.

Głosuj na swojego ulubionego twórcę TUTAJ.

Nasze cenione stowarzyszenia w Creators United 2023 to:

Reel Star – zasilany przez sponsora

Reel Pay — partner ds. płatności

Novotel Goa Dona Sylvia Resort — partner w zakresie gościnności

Bright Outdoor Media Ltd. – Partner mediów zewnętrznych

Pentagon Events & Activation Pvt Ltd – Partner wydarzenia

PRZECZYTAJ TEŻ: Nominacje do nagrody Creators United: Oto nominacje w kategorii technologiiŹródło : https://www.pinkvilla.com/entertainment/news/creators-united-award-nominations-here-are-the-nominees-for-the-gaming-category-1206063