Nitr0 planuje powrót do CS2! Czy powrót do Team Liquid jest możliwy?

Nitro, Mistrzem CS:GO i VALORANTA, planuje powrót do Counter-Strike

Jednym z niewielu graczy, którzy zdobyli trofea zarówno w VALORANT, jak i Counter-Strike, jest domniemany kontaktujący się z kilkoma profesjonalnymi zespołami CS2 w sprawie kolejnego powrotu. Nick „nitr0” Cannella, zdobywca IEM Grand Slam sezonu drugiego w CS:GO i turnieju First Strike w VALORANT, planuje ponownie wrócić do CS2 i już nawiązał kontakt z „kilkoma zespołami” w regionie północnoamerykańskim. Nitro udzielił cytatu dla Dust2.us potwierdzającego swoje zainteresowanie powrotem. Czy możliwy jest kolejny powrót do Liquid? Jest miejsce na IGL. Zdjęcie za pośrednictwem ESL

„VALORANT nie spełnił moich oczekiwań i nie widziałem przyszłości dla siebie” – powiedział były lider gry dla północnoamerykańskiego Counter-Strike. „CS to miejsce, do którego należę, a wobec braku IGL-ów w [Ameryce Północnej], to tutaj powinienem być. Nadal mam wiele do zaoferowania dla NA CS i nie mogę się doczekać, aby dać CS2 wszystko, co mam do zaoferowania.” Choć nitr0 jest jednym z niewielu graczy, którzy zdobyli trofeum w obu grach, jest także jedynym graczem, który wielokrotnie zmieniał gry. Po niemal sześciu latach i kilku istotnych trofeach CS:GO z Team Liquid, nitr0 przeszedł do VALORANT i 100 Thieves w 2020 roku, zdobywając trofeum First Strike kilka miesięcy później i pomagając w ustanowieniu 100T jako jednego z najlepszych zespołów NA przez cały rok 2021.

Nitr0 powrócił do Liquid i CS:GO na początku 2022 roku, ale zespół nie odniósł takiego samego sukcesu jak wcześniej, a nitr0 ustąpił ze stanowiska w połowie 2023 roku po BLAST Paris, przed premierą Counter-Strike 2. Na początku 2024 roku nitr0 powrócił do VALORANT, kiedy podpisał kontrakt z M80, rywalizując w lidze NA Challengers, aż do przeniesienia na ławkę rezerwowych w tym miesiącu. Nitr0 jeszcze nie zagrał w CS2 na poziomie profesjonalnym, ale wybiera dogodny moment na powrót, ponieważ Amerykański RMR ma siedem miejsc na Perfect World Shanghai Major, najwięcej jakie region widział od lat.

Źródło : dotesports.com