Niezwykła sprzedaż w historii Counter-Strike! Skóra AK-47 za miliony dolarów!

Rekordowa transakcja w historii Counter-Strike właśnie została dokonana, gdy pojedyncza skóra AK-47 została sprzedana za ogromną sumę siedmiocyfrową. Zakup, ułatwiony przez popularnych miłośników skór CS2, roflm0nster i zipeL, został dokonany 5 czerwca. Początkowo skóra – Factory New StatTrak AK-47 Case Hardened – miała już ustaloną cenę blisko 2 milionów dolarów, gdy po raz pierwszy została udostępniona w styczniu. Ale ta kwota stopniowo spadała po tym, jak kilku zainteresowanych partnerów zniknęło wirtualnie. Wreszcie została wykupiona wczoraj, a oficjalna suma nie została podana – ale jest praktycznie pewne, że mieści się między jednym a 1,5 miliona dolarów.

Pojedynczy kawałek

To nie tylko Factory New Stat-Trak AK Case Hardened, ale także posiada ultra-rzadki wzór 661, który sprawia, że górna część broni pokryta jest metalicznym niebieskim kolorem, a nie mniej interesującym złotem lub srebrem anodowanym. Pełna niebieska broń lub nóż, znana jako „niebieski klejnot”, jest trudna do znalezienia na wolności, biorąc pod uwagę bardzo niskie prawdopodobieństwo, aby broń trafiła dokładnie w odpowiednie miejsce na wzorze dla maksymalnej ilości niebieskiego.

Pomijając trafienie odpowiedniego zużycia broni i już niskie szanse na zdobycie StatTrak, szanse na zdobycie tej skóry poprzez otwarcie skrzynki lub za pośrednictwem umowy Trade Up Contract CS2 są praktycznie niemożliwe. Jeden zainteresowany klient rzekomo wydał ponad 100 000 dolarów, próbując stworzyć własną wersję broni. Ostatnia sprzedaż 661 Blue Gem AK-47, o której wiemy, miała miejsce w 2023 roku, była to kopia broni z 400 000 dolarów zipeL, choć była to Minimal Wear wersja broni (chociaż miała cztery niesamowite holograficzne naklejki Titan). Dzisiejsza AK może być jedyną wersją Factory New StatTrak rzadkiego wzoru 661.

Unikalne skórki

Tego rodzaju skórki nie będą dostępne do znalezienia na rynku Steam, z pośrednikami i renomowanymi postaciami w świecie handlu CS2 często zatrudnianymi do pomocy w znalezieniu kupujących i negocjowaniu uczciwej ceny, a transfery kryptowalutowe często są walutą wybieraną. Nie trzeba dodawać, że jeśli w najbliższych dniach natkniesz się na coś takiego w grze Premier, lepiej poprosić o upuszczenie jej do ciebie w grze.

Źródło : www.bing.com