Niesamowity film „Styl Brazylijski” od Valve już podbija serca graczy CS:GO!

Aktywacja społeczności CS: GO dzięki filmowi „Brazilian Style”

Film „Brazilian Style” został wydany w zeszły piątek (15) jako sposób uhonorowania brazylijskiej społeczności Valve FPS i już zgromadził prawie 160 tysięcy wyświetleń.

Celem było uchwycenie energii i adrenaliny pasjonującej społeczności BR, sprawienie, że doświadczeni gracze i nowicjusze poczują się jak w grze, rozwodnienie bariery między rzeczywistością a wirtualnością.

Wideo pokazuje Fer i „fnx”, którzy grają podczas gdy odbywa się akcja godna filmu, kompletna z wybuchami i wieloma efektami specjalnymi. Oprócz super mistrzowskiej duet, w kampanii uczestniczą również Nivy Stephan i Bernardo „BiDa” Moura.

Wpływowa reklama z udziałem znanych twarzy

Produkcja „Estilo Brasileiro” została stworzona przez nagrodzoną brazylijską wytwórnię filmową Recôncavo Company i wyreżyserowana przez Diego „Nixona” Bomfima dla zakładów BetBoom.

Prowadząca i influencerka, Nyvi Estephan, pasjonuje się CS i bardzo jasno wyraża swoje podekscytowanie uczestnictwem w tym pierwszym konkurencyjnym roku Counter-Strike 100% w CS2.

Nyvi to znakomite odniesienie nie tylko w CS, ale w esporcie ogólnie. 26 marca weźmie udział w wydarzeniu WIBR, poświęconym wielkim talentom kobiecym w scenie esportowej.

Rozgrywki CS: GO w Brazylii

Counter-Strike w Brazylii przenosi się poza bycie tylko grą; jest platformą do osobistego wyrażania, która zdołała połączyć ludzi niezależnie od ich przeszłości i statusu społecznego.

Dzięki wybitnym talentom takim jak fnx, fer, BiDa, peacemaker i Nyvi Estephan, Brazylia ugruntowała swoje miejsce jako ważny punkt globalnego esportu. Teraz nadszedł czas, aby przypomnieć światu, co reprezentuje „brazylijski styl” w CS2, we współpracy z BetBoom!

BetBoom i globalne zaangażowanie w esport

BetBoom jest zakładem, który rozpoczął działalność w 2010 roku. Firma posiada jeden z najbardziej dogodnych produktów i najbardziej zaawansowanych technologii na rynku międzynarodowym.

Z silną obecnością w esporcie elektronicznym, BetBoom wyróżnia się na rynku jako główny inwestor w organizację esportową BetBoom Team oraz organizator turniejów FISSURE, a także jako właściciel serii wydarzeń BetBoom Dacha.

CS: GO Major w Kopenhadze 2024

PGL CS2 Copenhagen Major 2024 rozpoczął się w niedzielę (17), a faza otwarcia trwa do środy (20). Obecnie rywalizuje cztery brazylijskie zespoły: FURIA, paiN, Imperial i Legacy.

Źródło : www.bing.com