Nieobecność Valve na Majorze CSGO rozczarowuje fanów – Wiadomości o grach Esportowych

Nieobecność Valve na Majorze CSGO rozczarowuje fanów

Nieobecność Valve na ostatnim turnieju Counter-Strike: Global Offensive Major jest zarówno bolesna, jak i irytująca dla fanów, którzy liczyli na przemówienie Gabe’a Newella — a przynajmniej na pojawienie się. Gabe Newell jest synonimem Valve. Prezes Valve Corporation i wszystkich związanych z CSGO odnotowuje pojawianie się na imprezach The International Dota 2, nawet jeśli jest to tylko po to, by ujawnić trofeum. Ale ten wygląd był zawsze dziwnie nieobecny, jeśli chodzi o wielkie sceny głównych turniejów CSGO. Jednak fani pogodzili się z tym, dopóki nie ogłoszono ostatniego Majora.

Gabe Newell to znacznie więcej niż tylko prezes dla graczy, którzy żyją i oddychają CSGO. Ci gracze spodziewali się niespodziewanej wizyty Gabe’a, biorąc pod uwagę, że był to ostatni major CSGO w historii. Ale tak się nigdy nie stało, a fani nie są zadowoleni.

Fani zdenerwowani nieobecnością Valve na Paris Major

Społeczność CSGO z zapartym tchem czekała na pojawienie się Valve podczas przedmeczowej ceremonii, ale wszystko poszło na marne. Po ujawnieniu trofeum i meczu pokazowym gry rozpoczęły się jak zwykle, a Gabe ani żadna inna znana osobistość z Valve nigdy się nie pojawiła. Pomimo chłodnego podejścia Valve do swojego hitowego FPS-a, fani nadal mieli duże oczekiwania, że ​​Valve weźmie udział w ostatnim majorze CSGO, publikując tweety i memy na ten temat tygodniami. Ale nie było nawet mowy końcowej, aby oddać szacunek CSGO, oprócz nieobecności Valve, co nie pasuje do fanów.

„Nie ma żadnego strzału, Valve nie ogłosiło NICZEGO dotyczącego CS2 podczas ostatniego majora CSGO. To naprawdę żenujące, jak ta firma traktuje tę franczyzę. Gaben przez DZIESIĘĆ lat nie pokazał twarzy ani jednej, ”a wentylator powiedział.

Przez lata Valve miało łącznie 19 okazji, by potwierdzić, jak bardzo CSGO urosło, ale wszystkie zostały pominięte. Major w Paryżu w 2023 roku był dla Gabe’a i Valve ostatnią szansą na odkupienie lat lekceważenia. Tak czy inaczej, zagorzali fani nadal uwielbiali finałowy turniej major, kiedy żegnali się z ostatnią dużą sceną CSGO w historii.

Źródło: https://win.gg/news/gabe-newells-no-show-at-last-csgo-major-leaves-fans-heartbroken/.