Niektóre z najlepszych gier e-sportowych na świecie


Niewiele artykułów o grach e-sportowych umknie wzmiance o League of Legends, więc ten nie będzie wyjątkiem. League of Legends jako e-sport to profesjonalna wersja gry MOBA lub gry wideo z wieloma arenami bitewnymi online. Czym więc jest e-sport? Cóż, oznacza sport elektroniczny i jest słowem używanym do opisania tej profesjonalnej sceny rywalizacji. Teraz pozwól nam dowiedzieć się więcej o najlepszych e-sportach, w które możesz grać.

League of Legends

League of Legends (LoL) to rodzaj gry, który wymaga pracy zespołowej, a także wysokiego poziomu synergii, co czyni go idealnym do e-sportu. Wiele gier wideo zostało przystosowanych do e-sportu. Ta konfigurowalna gra pozwoli na wiele kombinacji mistrzostw.

Dla tych, którzy nie znają LoL, ponieważ jesteś nowy w e-sportach, jest to gra na arenie bitewnej, w którą może grać wielu graczy. Został stworzony przez tę samą osobę co Dota. Jej projektant gry, Guinsoo, również stworzył swoją mapę Dota Allstars, podczas gdy Pendragon (obecnie dyrektor ds. relacji społecznościowych w LoL) stworzył stronę internetową, która miała rozwijać społeczność wokół tej mapy. Kluczowy personel Riot Games, firmy, w której Guinsoo podjąłby pracę, stał się inspiracją dla postaci LoL-a. Każdy twórca lub pisarz gry musi na kimś oprzeć swoje postacie.

Dota 2

Źródło obrazu

Zgodnie z popularnością gier MOBA jako E-Sports, Dota 2 to kolejny E-Sport z tego gatunku. Jest to kontynuacja Obrony Starożytnych.

Jeśli chodzi o wiek graczy Dota 2, Redeye poinformował, że średni wiek uczestników The International 2018 wynosił 23 lata. Najmłodszy zawodnik miał 18 lat, a najstarszy zaledwie 29 lat. Jest to zgodne ze sportami fizycznymi uprawianymi również przez najmłodszych i najsilniejszych. E-Sporty wymagają wielu umiejętności, które można przenosić między wieloma aktywnościami umysłowymi i fizycznymi.

Dota 2 słynie z rozgrywki opartej na strategii. Jest to e-sport, który jest dobry do rozwijania umiejętności strategicznych, ponieważ każda gra będzie wymagała od graczy działania zgodnie z nową strategią. Jest to również gra, która promuje duże zaangażowanie graczy ze względu na dużą pulę bohaterów, która będzie ich angażować. W każdej grze w Dota 2 będzie do wyboru ponad 100 bohaterów.

Counter Strike globalna ofensywa

Przechodząc do gry wieloosobowej, która jest strzelanką z perspektywy pierwszej osoby, mamy Counter-Strike: Global Offensive, w którą można grać jako e-sport.

Dla urozmaicenia, CS:GO to seria gier i jest pierwszą grą Counter-Strike, w której wbudowano konkurencyjne dobieranie graczy.

Kilka wskazówek podczas gry w CS:GO do rozważenia to:

  • Ćwicz celne strzelanie – aby podczas gry nie było zbyt wiele czasu na myślenie.
  • Używaj Burst Fire – ponieważ oddanie tylko jednego strzału utrudni zrobienie różnicy.
  • Zacznij od broni podstawowej – takiej jak pistolety i karabiny, ponieważ bardziej wyszukane bronie, takie jak AWP i Desert Eagle, nie są zaprojektowane do oddawania ładnych strzałów w głowę, a więc nie zawsze okazują się najskuteczniejszą bronią.
  • Sprawdź amunicję w magazynku – aby zawsze mieć wystarczającą ilość pocisków do zabicia wirtualnych przeciwników.
  • Nasłuchuj dźwięków – aby lepiej wykryć, gdzie ukrywa się twój wróg.

I tak dalej są wskazówki. Warto więc przeczytać kilka blogów o grach, aby poznać najlepsze podejścia do grania w konkretną grę lub e-sport. Dotyczy to w szczególności strzelanek.

zdjęcie zrobione przez bawełniany z Pexels

A więc tylko trzy e-sporty, ale bez wątpienia jedne z najpopularniejszych. Wraz z ich nazwami zyskały reputację gier, które są zarówno zabawne, jak i trudne do grania, a także dobrze przeszły na e-sporty.

Charlotte Pearson

Charlotte Pearson

Mama czwórki aktywnych dzieci. Miłośniczka narciarstwa, maratonów, kettlebells, rodzinnych spacerów, przypadkowych aktów dobroci, wieczorów filmowych, zielonej herbaty i gorzkiej czekolady.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D34C0C1A650542349BC942D6BF8B2D31&url=https%3A%2F%2Fmummyfever.co.uk%2Fsome-of-the-best-e-sports-games-on-the-planet%2F&c=2495150544950518789&mkt=fr-fr