Neymar i jego koledzy z drużyny grają w Counter-Strike tuż przed meczem


Neymar i jego koledzy z drużyny grają w Counter-Strike tuż przed meczem- Fanów Counter-Strike: Global Offensive znajdziesz w każdym zakątku świata. IEM Rio Major 2022 właśnie dobiegł końca w zeszłym tygodniu i otrzymaliśmy wiadomość, że Liga Gwiazd Bliskiego Wschodu odkryła, że ​​reprezentacja Brazylii w piłce nożnej jest mocno uzależniona od premierowej strzelanki FPS firmy Valve. Byli bardzo zajęci graniem w CS:GO, kiedy 24 listopada odbył się mecz.

Właściciel Middle East Stars League (MESL), Abdallah Al Ghifari, ujawnił, że Neymar i kilku innych członków zespołu, w szczególności Gabriel Jesus oraz pomocnicy Casemiro, Lucas Paqueta i Everton Ribiero, zasubskrybowali największe centrum CS: GO na świecie regionie i rozegrano 21 listopada.

Neymar i jego koledzy z drużyny grają w Counter-Strike tuż przed meczem

Abdallah żartobliwie napisał na Twitterze, że chce transmitować mecze tych pięciu graczy. I jesteśmy pewni, że jeśli tak się stanie, wyświetlenia będą liczone w milionach, bez żadnego wysiłku. Neymar nie jest nowy w tym CS:GO, ponieważ kilka lat temu podzielił się swoją rangą CS:GO. W Faceit był na poziomie 3, aw master guard 1. Nie należy do czołowych graczy, ale zdecydowanie jest graczem ponadprzeciętnym.

Jak wszyscy wiecie, Neymar gra w CS:GO dla zabawy, biorąc pod uwagę, że jego ranga jest imponująca.

Counter-Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier rywalizacyjnych na świecie, obok gier takich jak League of Legends i Data 2. Ale chociaż nie jest to najbardziej relaksująca gra, profesjonalni gracze często używają jej do zabawy parowy.

Zobaczymy, co wydarzy się dalej w CS:GO. Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, gdyby Abdallah Al Ghifari zorganizował mecze tych zawodników mistrzostw świata. Jakie są Twoje przemyślenia na ten temat? Skomentuj poniżej.

Czytaj więcej- Aktualizacja składu Valorant G2: Były weteran CSGO Hoody, Meddo zastąpił Keloqza i koldamenta

Źródło : https://esportsgen.com/neymar-and-his-teammates-are-playing-counter-strike-just-before-the-match/