New World staje się najpopularniejszą wersją Steam w 2021 r.


Premiera New World nie mogła nadejść w lepszym momencie, ponieważ gracze gromadzą się w grze pomimo problemów z serwerem.

New World nadchodziło od dawna, a teraz, gdy wreszcie tu jest, stało się najczęściej graną grą wideo na Steam wydaną w 2021 roku. Tytuł wspiął się na szczyty list przebojów, wyprzedzając takie hity jak DOTA 2 i Counter-Strike: Global Offensive, jednocześnie pokonując fenomen 2021, Valheim.

W momencie pisania, szczytowa liczba graczy w New World wynosi 707 230, co oznacza, że ​​​​jest to gra wideo 2021 z najwyższą liczbą graczy. Poprzednią grą z 2021 r., która zyskała na popularności, była Valheim, gra survivalowa o tematyce wikingów, stworzona przez niewielki, pięcioosobowy zespół. Popularność Valheim wzrosła w tym roku, osiągając rekordowy poziom 502 387

Liczba graczy angażujących się w New World można prawdopodobnie przypisać nie tylko naciskowi Amazona, ale także rodzajowi „idealnej burzy” okoliczności. New World został wydany w czasie, gdy istnieje luka w ogromnych wydaniach potrójnego A; World of Warcraft odnotował spadek liczby subskrypcji od czasu premiery Shadowlands, a New World oferuje rozsądną opłatę za wejście bez miesięcznej subskrypcji. Dla graczy szukających czegoś, w czym mogliby zatopić swój czas, New World pojawił się w idealnym momencie.

nowy świat twitch widzów
New World trafił do 800 tys. widzów na Twitchu.

Chociaż statystyki Steam są imponujące, gra przyciągnęła również ponad 800 000 widzów na Twitchu. Bez wątpienia są to zarówno widzowie, jak i gracze, ponieważ gracze mają problemy z wejściem do gry. Spojrzenie na stronę statusu serwera gry pokazuje, że ponad 400 000 graczy w Europie próbowało uzyskać dostęp do gry dzisiaj. W chwili pisania tego tekstu około 150 000 graczy na wschodnim wybrzeżu USA siedzi w kolejkach, próbując się dostać.

Wszystko to oznacza, że ​​New World okazuje się być popularnym tytułem w dniu premiery. Czy planujesz wskoczyć do pierwszego dużego wydania Amazon Games, czy już tam jesteś, wprowadzając porządek do Nowego Świata?

Pochodzący z podziemnej krainy Sam Chandler wnosi do swojej pracy odrobinę południowej półkuli. Po zdobyciu kilku uniwersytetów, uzyskaniu tytułu licencjata i wejściu do branży gier wideo, znalazł swoją nową rodzinę w Shacknews jako redaktor przewodników. Nie ma nic, co kocha bardziej niż tworzenie przewodnika, który komuś pomoże. Jeśli potrzebujesz pomocy z przewodnikiem lub zauważysz coś nie tak, możesz go zatweetować: @SamuelChandler

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=0121B9F79EDF469CA41ACD2120C04D4E&url=https%3A%2F%2Fwww.shacknews.com%2Farticle%2F126883%2Fnew-world-becomes-steams-most-played-2021-release&c=4744881858654482708&mkt=fr-fr