New World staje się jedną z najczęściej granych gier na Steam w dniu premiery


New World wystawia duże liczby pierwszego dnia.

Gry Amazon

Nowy świat gier Amazon wydaje się, że po premierze we wtorek na Steamie trafiło kilka dużych liczb graczy. Nowa gra RPG online dla wielu graczy Według SteamDB w szczytowym momencie widziało 707 000 jednoczesnych graczy. W środę skoczył do szczytu 734 000. To stawia go wśród garstki dużych tytułów na liście gier z największymi graczami na platformie.

Najczęściej grane gry na Steam pochodzą z wykresów Steam, które śledzą aktywność graczy. Na szczycie listy znajduje się PUBG: Battlegrounds, który osiągnął szczyt z 3,2 miliona jednoczesnych graczy. Po nim pojawiają się własne Counter-Strike: Global Offensive i DotA 2 firmy Valve, a następnie Cyberpunk 2077. New World zajmuje piąte miejsce, przewyższając grę przetrwania w mitologii nordyckiej Valheim, która ukazała się na początku tego roku.

Wszyscy ci gracze, którzy próbują grać na raz, zostawili wielu innych na lodzie. Czas oczekiwania w kolejce do przyłączenia się może wynosić nawet kilka godzin, a niektóre kolejki składają się z ponad 10 000 osób. Długie czasy oczekiwania i opóźnione serwery dla graczy z zagranicy to tylko niektóre z narzekań graczy pozostawionych na stronie Steam gry. Aby dostosować się do tego, Amazon Games dodało więcej serwerów i powiedziało, że w nadchodzących tygodniach będą dostępne transfery postaci.

New World stawia graczy w roli poszukiwacza przygód rozbitego na tajemniczej wyspie Aeternum. Muszą zbadać wyspę, aby odkryć jej moce i sekrety.

Nowy Świat jest dostępny tylko dla Komputery z systemem Windows.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D1F62219D7CE426C9FE4D1C61B4EC1BF&url=https%3A%2F%2Fwww.cnet.com%2Fnews%2Fnew-world-becomes-one-of-steams-most-played-games-on-launch-day%2F&c=14829195789766651229&mkt=fr-fr