Nekromancja Skyrim, Morbius trzymający pajęczynę i nie tylko


Nic dziwnego, że mody do Marvel’s Spider-Man nadal dominują na pierwszych stronach gazet. Reskins dla samego głównego bohatera są wszędzie, ponieważ wydaje się, że gracze chcą grać jak każdy z wyjątkiem Petera Parkera. A nawet jeśli chcą grać jako Piotr, chcą być różne Piotr.

Oczywiście mamy też naszą zwykłą atrakcję modów Skyrim, ponieważ fani wciąż znajdują sposoby na ulepszenie RPG z 2011 roku. Wszystko to i więcej w podsumowaniu modów w tym tygodniu.

Powiązane: Nexus Mods zakazujący homofobicznego moddera Spider-Mana wyznacza punkt odniesienia dla gier

Counter-Strike: Global Offensive Modderzy stworzyli tryb Go Kart

Znudzony graniem w Rocket League? Dlaczego nie zagrać w CS: GO, dzięki modowi wyścigów gokartowych od użytkowników Steam Imtlss i Squink? Ten duet moddingów stworzył w pełni funkcjonalny tryb wyścigowy w CS:GO, który możesz pobrać bezpośrednio ze Steam za pośrednictwem strony Warsztatu Steam gry. Oczywiście oznacza to, że stworzyli też cały kurs, pozwalając ci grać w gry polegające na przejmowaniu flagi z poziomu gokarta, tak jak w Rocket League.

WIDEO DLA GRACZY DNIA

Postacie Skyrim będą się na ciebie gniewać za wskrzeszanie umarłych za pomocą tego modu

Trochę dziwne, że nikt w Skyrim nie ma zbyt wiele zdania na temat nekromancji, prawda? Ten mod zmienia to, dzięki czemu NPC mają odpowiednią reakcję na wskrzeszanie zmarłych tuż przed nimi. Wejście do osady ze zwłokami odwróci teraz niektóre głowy, dodając 150 nowych reakcji dla tych, którzy chcą używać mrocznych sztuk przed tłumem. Wpłynie to nawet na twoje relacje z niektórymi NPC, więc uważaj, kogo rzucasz.

Modderzy wprowadzają Morbiusa do zremasterowanego Spider-Mana

Najlepszy złoczyńca Spider-Mana był niestety nieobecny w Insomniac’u na web-slingera. Jednak teraz, gdy gra jest dostępna na PC, fanom udało się to naprawić. Dzięki uprzejmości użytkownika Nexus Mods, HiBlakkesa, Morbius został dodany do Marvel’s Spider-Man Remastered. Co więcej, ten mod czyni go bohaterem, pozwalając latać po Nowym Jorku w jego kultowym komiksowym dripie. Tak, przepraszam, nie ma tu Jareta Leto Morba. Oryginał po prostu wygląda o wiele lepiej.


Ten mod Spider-Mana przywraca oryginalnego Petera i to koszmarne paliwo

Pozostając przy Spider-Manu, mamy kolejną modę remontową – a ta jest być może jeszcze bardziej przerażająca. Wielu z nas wolało starą twarz Petera, zanim została przerobiona w zremasterowanej wersji gry, ale to może posunąć się za daleko. Użytkownik Nexus Mods, tiffsomniac, odkrył, że w plikach gry wciąż znajduje się statyczna wersja starej twarzy, i umieścił ją na nowej. Jednak ponieważ jest statyczny, nie może się poruszyć – za każdym razem, gdy twarz Petera porusza się o cal, wygląda jak paliwo koszmaru. Wszelkie emocje przerażająco wykrzywią mu twarz, prawdopodobnie sprawiając, że pomyślisz, że nowy model nie jest jednak taki zły.

Elden Ring Mod przenosi Mario i Luigiego na ziemie pomiędzy

Minęło zbyt wiele czasu od Super Mario Odyssey, więc po prostu stwórzmy własną kontynuację. Dzięki temu modowi od jjaneck1, możesz teraz biegać po Lands Between jako Super Mario Bros. Co więcej, mod działa w trybie kooperacji, więc ty i kumpel możecie połączyć siły jako Mario i Luigi, aby walczyć z bossami. Wyobraź sobie, że grasz w naprawdę hardkorową wersję Super Mario Bros. Wii z dawnych czasów. Dostali nieco wzrost, więc działają w grze, ale poza tym są całkowicie wierni swoim oficjalnym występom, tworząc piękny dysonans tonalny.


Następny: Final Fantasy 9 ma największą obsadę w historii JRPGŹródło : https://www.thegamer.com/this-week-in-modding-skyrim-necromancy-morbius-spider-man/