NAVI vs Vitality — analiza meczu BLAST Premier World Final 2022


BLAST World Final rozpoczyna się w tym tygodniu, a my patrzymy na jeden z najgorętszych meczów w dniu otwarcia. Natus Vincere spotyka się z Vitality w serii, która ukształtuje przebieg grupy B i całego wydarzenia. Trzy drużyny z tej grupy znajdują się w pierwszej piątce najlepszych drużyn CSGO w naszym rankingu, a każda wygrana na mapie ma znaczenie.

„EZ”

Przyjrzyjmy się prostemu podziałowi zespołów i oczekiwaniom co do serii.

Ostatnie mecze pomiędzy Vitality i Natus Vincere

Biorąc pod uwagę fakt, że BLAST Premier World Final 2022 jest tuż za rogiem, ważne jest, aby przejrzeć ostatnią formę i przeanalizować mecze, które rozegrały te dwie drużyny. W ostatnich trzech pojedynkach Natus Vincere ma na swoim koncie tylko jedno ostatnie zwycięstwo, a mianowicie przeciwko składowi 2 poziomu, Fluxo. Co więcej, dwie porażki z Liquid i Ninjas in Pyjamas prawdopodobnie trochę nimi wstrząsnęły i desperacko potrzebują zwycięstwa w tym meczu.

W 2022 roku Natus Vincere i Vitality grali przeciwko sobie na łącznie dziesięciu mapach. To dla nas duża próbka do analizy. Oto fakty. Z dziesięciu rozegranych map Natus Vincere zwyciężył na ośmiu z nich, podczas gdy Vitality wygrał tylko dwie mapy, tj. Overpass (16-12) i Mirage (16-14).

W lipcu i wrześniu Natus Vincere całkowicie zdominował Vitality za każdym razem, gdy grali, przypieczętowując zwycięstwa głównie na Inferno i Mirage. Jeśli chodzi o weto map, możemy spodziewać się podobnego szkicu od Natus Vincere, ponieważ z pewnością będą próbowali wpłynąć na weto w stosunku do tych dwóch map.

Witalność też nie wygląda dużo lepiej. Tak jak s1mple i jego załoga, Vitality, ma na swoim koncie jedno zwycięstwo w ostatnich trzech rozegranych meczach. Jednak pokonali FaZe w meczu do dwóch zwycięstw, przegrywając nieznacznie z MOUZ i ENCE.

Prognozy dla NAVI vs Vitality na światowym finale BLAST Premier

W sumie powinien to być prosty mecz. Obie drużyny nie wyglądają tak ostro, jak są do tego przyzwyczajone. Jednak stosunek head to head wiele nam mówi. Natus Vincere potrafi czytać Witalność jak w książce, co widać po ośmiu zwycięstwach na dziesięciu mapach, które rozegrali przeciwko sobie.

Jesteśmy przekonani, że Natus Vincere dostanie w tym meczu dwie wygodne mapy dla siebie i wyjdzie na prowadzenie. Kursy CSGO są bardzo konkurencyjne i jest to zdecydowanie najlepszy wybrany wynik tego meczu.Źródło : https://www.esports.net/news/navi-vs-vitality-blast-world-final-predictions-analysis/