Na’Vi pokonuje Heroic w PGL Stockholm Major dzięki 5 sprzęgłom


Natus Vincere pokonał dzisiaj Heroic 16-11 w Ancient w pierwszej rundzie PGL Stockholm Major Legends Stage.

Ten pojedynek był najbardziej oczekiwanym tego dnia, ponieważ Na’Vi są najlepsze CS:GO drużyna na świecie i Heroic to solidny skład pierwszej piątki. Mecz był tak napięty, jak każdy mógł sobie wyobrazić, zwłaszcza ze względu na czynnik najlepszy z jednego, a Heroic wygrałby go, gdyby nie sprawność Na`Vi w sytuacjach sprzęgania w trakcie gry. Potęga WNP zdobyła pięć łap, podczas gdy Heroic zapewnił sobie tylko jedno.

Jednak to nie s1mple – najlepszy gracz na świecie – wygrał najważniejszy chwyt tego spotkania. Mecz toczył się w tę i z powrotem, remis 10-10, a kto przegra 21. rundę, jego gospodarka zostanie całkowicie zrujnowana. Lider w grze Na`Vi pozostał w prawie niemożliwym jeden do trzech po zakładzie w bombsite A, ale zachował spokój i izolował walki, aby wygrać rundę dla Na`Vi i pozwolić im na dobrą pozycję do wygraj mapę.

Zgodnie z oczekiwaniami fanów, potężny duet Na`Vi s1mple i electronic pokonał liczbę zabójstw na serwerze. Ten ostatni zakończył z 25-16 K/D, podczas gdy s1mple uzyskał 20-17 K/D. Dzięki temu zwycięstwu Na`Vi utrzymuje rekord 1-0 w szwajcarskim formacie systemu Legends Stage, podczas gdy Heroic traci 0-1.

Pierwsza runda PGL Stockholm Major Legends Stage zakończy się pojedynkami Ninjas in Pajamas vs. MOUZ i FURIA vs. Astralis. Druga runda rozpocznie się po zakończeniu tych dwóch meczów. Tutaj możesz śledzić najważniejsze wyniki i tabele.Source : https://dotesports.com/counter-strike/news/navi-take-down-heroic-in-pgl-stockholm-major-thanks-to-5-clutches