Na’Vi cap off 3-0 w Legends Stage ze zwycięstwem nad NiP, zakwalifikuj się do play-offów PGL Stockholm Major


Zasługując na status jednego z faworytów w CS:GOMajor PGL Stockholm, Natus Vincere, zapewnił sobie dzisiaj miejsce w play-offach, pokonując 3-0 w Legends Stage, pokonując dev1ce i Ninjas in Pyjamas.

Na’Vi wyglądało na chętnych do ucieczki z pierwszą mapą na Nuke, prowadząc 7-0 po swojej stronie T dzięki dużemu wkładowi promowanej gwiazdy akademii B1T. Ale NiP miał odpowiedź, blokując strony i wygrywając powtórki, aby wygrać sześć własnych rund z rzędu. Na’Vi zakończyło przerwę z przewagą tylko 8-7, pomimo świetnego startu.

Promowany przez NiP gracz z akademii, LNZ, odniósł sukces z trzema zabójstwami w swojej rundzie pistoletowej po stronie T, co dało wynik po osiem rund każda. Na’Vi odpalił jednak ogromną rundą anty-eko, z prostymi i B1T, z których każdy otrzymał po dwa zabójstwa odpowiednio Skautem i Deaglem. To pozwoliło im odbudować przewagę do 11-8 przed pierwszą rundą pełnego zakupu, którą Na’Vi przejęło dzięki podręcznikowej kontroli obszaru Zewnętrznego. Zamknęli mapę tak, jak zaczęli: wygrali osiem z ostatnich dziewięciu rund i wybrali Nuke 16-9.

Na CT Na’Vi przejęło kontrolę nad Overpass wcześnie po tym, jak gorączkowa runda pistoletowa spowodowała, że ​​elektroniczna go wyrwała. Podobnie jak w przypadku Nuke, szybko rozpoczęli walkę z czterema prostymi rundami CT dzięki kontroli na całej mapie i inteligentnemu rozmieszczaniu narzędzi. Podobnie jak na pierwszej mapie, NiP odpowiedział kilkoma rundami, ale nie tak mocno, jak w przypadku Nuke, a Na’Vi objęło prowadzenie 11-4 w przerwie.

Hampus przyspieszył, gdy NiP potrzebował go na początku swojej połowy CT, zakotwiczając kilka kluczowych chwytów we wczesnych rundach, aby odjąć część przewagi Na’Vi. Ale kiedy Ninja zaczęli się ruszać, kilka wielkich rund Boombl4 i s1mple zamknęło drzwi przed potencjalnym powrotem. Na’Vi zapewniło cztery proste rundy (zakończone zabójstwem nożem B1T), aby zamknąć Overpass 16-9, osiągając playoffy bez upuszczenia jednej mapy.

Dzięki wygranej Na’Vi zapewniło sobie miejsce w playoffach, dołączając do G2 w fazie mistrzowskiej po biegu 3-0. Obie drużyny mogą spokojnie siedzieć do ćwierćfinału w Avicii Arena w czwartek, 4 listopada.Source : https://dotesports.com/counter-strike/news/navi-3-0-nip-qualify-for-pgl-stockholm-major-playoffs