Najwyższy budynek w Łodzi w grze Counter-Strike: Global Offensive


Najwyższy budynek w Łodzi został przeniesiony do popularnej gry Counter-Strike: Global Offensive. Po pierwsze, Cześć Piotrkowska została zmapowana i przeniesiona wirtualnie w postaci 57 unikalnych tekstur, a następnie przeniesiona do CS:GO przez Grupę ERBUD we współpracy z agencją Gameset. Autorem projektu jest Mateusz Woksel Pacuła, jednego z najpopularniejszych mapperów w Polsce.


Graczy z Łodzi z pewnością ucieszy ta wiadomość

Cześć Piotrkowska to najwyższy budynek w Łodzi, który teraz można podziwiać także w grze Counter-Strike: Global Offensive. Projekt został przeniesiony przez Grupę ERBUD we współpracy z agencją gier i metaverse marketingu Gameset. To część długofalowych działań prowadzonych przez firmę ERBUD w Esporcie i grach, polegających na przeniesieniu flagowych projektów realizowanych przez ERBUD do popularnej gry FPS.

Pacuła chciał zaaranżować dobrze znane lokacje budynku na potrzeby rozgrywki. Na podstawie zdjęć, filmów i projekcji stworzył zestawienie najbardziej charakterystycznych przestrzeni, takich jak część biurowa, tarasy, restauracja i siłownia.

– Reklama –

Pierwsze trzy lokalizacje wyróżniają się tym, że oferują niesamowity widok na całe miasto. Centralnym punktem obiektu jest siłownia.Źródło : https://polanddaily24.com/the-tallest-building-in-lodz-in-counter-strike-global-offensive/trivia/18072