Najwięcej negatywnych recenzji na Steam dla Helldivers 2 – nowy rekord!

Helldivers 2: Nowa gra z kontrowersją wokół konta PSN

Negatywne recenzje na Steam

Helldivers 2 staje się ostatnio tematem gorących dyskusji wśród graczy, zwłaszcza tych, którzy śledzą sytuację w grze i w społeczności. Po ogłoszeniu przez Sony, że wszyscy gracze muszą połączyć konto PSN ze Steam, aby nadal grać, w społeczności online pojawiło się wiele sporów.

W kolejnym tygodniu Sony powinno rozpatrzyć obawy społeczności, w tym tych z 170 krajów, w których gra została całkowicie usunięta ze Steam. Do tego czasu społeczność aktywnie wyraża swoje niezadowolenie, pisząc negatywne recenzje i doprowadzając do tego, że gra osiągnęła nowy rekord.

Zdjęcie zrzutu ekranu pochodzi od VideoGamer.

Rekord negatywnych recenzji

Według Steamdb, Helldivers 2 ma obecnie największą liczbę negatywnych recenzji na Steam spośród wszystkich płatnych gier na platformie. Gra zajmuje także czwarte miejsce pod względem ogólnej liczby negatywnych recenzji, przy czym pierwsze trzy miejsca zajmują gry free-to-play: Counter-Strike 2, PUBG: Battlegrounds i Dota 2. Helldivers 2 bije również kolejną grę z największą liczbą negatywnych recenzji, Call of Duty, o ponad 150 000 negatywnych recenzji w momencie pisania artykułu.

To wszystko po tym, jak zespół deweloperski, w tym CEO Arrowhead Game Studios, zachęcił do pisania negatywnych recenzji, aby zmusić Sony do zwrócenia uwagi na to, że zmuszanie graczy do połączenia konta jest nieodpowiednią decyzją wydawcy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że gracze w większości świata nie mają dostępu do usług PSN. Czas pokaże, czy to będzie miało pozytywny wpływ na grę. Jeśli tak, zachęcamy graczy, którzy zostawili negatywną recenzję, do zmiany jej na pozytywną, ponieważ wielu graczy kieruje się ocenami na Steam, decydując, czy kupić grę czy nie.

Jeśli jesteś jednym z ponad 100 000 jednocześnie grających Helldivers 2, nowe Wielkie Zlecenie zostanie wydane jeszcze w tym tygodniu po wyłączeniu Systemu Kontroli Terminid. Ponieważ Terminidy budują superkolonię, bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, abyśmy przywracali demokrację w galaktyce. Dlatego gorąco polecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem po najlepszych broniach Helldivers 2 i przewodnikiem po najlepszych zbrojach, aby być dobrze przygotowanym do służby w imię wolności i demokracji.

Źródło : www.bing.com