Najlepszy sposób na nagrywanie gier Steam: Steam Game Recording

Jak korzystać z nagrywania gier Steam

Jak korzystać z nagrywania gier Steam

Tworzenie i udostępnianie treści wartej uwagi nigdy nie było tak proste, Zwłaszcza, jeśli chodzi o gry takie jak Counter-Strike 2, DOTA czy inne gry Steam. Oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat korzystania z nagrywania gier Steam.

Jednak proces korzystania z oprogramowania firm trzecich i radzenia sobie z zaawansowanymi ustawieniami wideo może być uciążliwy. Valve ułatwił twórcom treści nagrywanie klipów i graczom konkurencyjnym recenzowanie swojego materiału za pomocą programu Steam Game Recording, który pobiera rozgrywkę w trybie wideo.

Jak uczestniczyć w beta nagrywania gier Steam?

Aby przetestować ten program, który obecnie jest w fazie beta, musisz włączyć beta aktualizacji Steam w ustawieniach.

Znajdź program Steam a następnie kliknij w „nagrywanie gier Steam” z menu gry. Tutaj otrzymasz dwie opcje nagrywania swojej rozgrywki. Możesz zacząć od razu lub wybrać „Nagrywanie na żądanie”, aby zapisać krótsze klipy podczas rozgrywki.

Obecnie możesz nagrywać maksymalnie do 120 minut rozgrywki, naciskając skrót klawiaturowy, który możesz zmienić w ustawieniach.

Jak nagrywać rozgrywkę w oprogramowaniu Steam?

Po dostosowaniu ustawień, uruchom swoją ulubioną grę i naciśnij skrót klawiaturowy, aby rozpocząć nagrywanie. Gdy skończysz, naciśnij skrót klawiaturowy stop, aby wygenerować klip.

Aby obejrzeć, edytować lub udostępnić nagrane klipy, naciśnij SHIFT + TAB, aby otworzyć nakładkę Steam, a następnie kliknij w opcję „Wyświetl klipy” na górze ekranu. Wszystkie nagrane klipy pojawią się na ekranie.

Źródło : www.bing.com