Najlepsze zespoły CS:GO jako przeboje lat 90.

Najważniejsze wydarzenia z maja 1999 roku

Maj 1999 roku był pełen wydarzeń zarówno dla świata gier komputerowych, jak i dla innych dziedzin. Znajdujemy się środku publikacji publicznej bety Counter-Strike. Długo oczekiwane przez wielu graczy, ale nie bez kontrowersji.

Podczas gdy świat gamingowy podziwiał pierwszą publiczną betę Counter-Strike, w tenisie miało miejsce niezwykłe zwycięstwo Andre Agassiego na Roland Garros. W pięciosetowym turnieju pokonał Andreja Medvedeva w emocjonującym spotkaniu, które zawierało rzadko spotykaną sytuację comebacku od dwóch przegranych setów: 1-6, 2-6, 6-4, 6-3, 6-4. W tym samym czasie Steffi Graf zdobyła swój ostatni wielkoszlemowy tytuł.

Inne wydarzenia

W świecie muzycznym doszło do znaczącego zajścia, ATB z 9pm (Till I Come) zdobył szczyt listy singli w Wielkiej Brytanii w czasie, gdy Electronic Gaming Monthly prezentował okładkę z Gran Turismo 2, pierwsze ujęcia z Resident Evil: Nemesis, oraz zapowiedzi Crash Team Racing, Soul Calibur, Spyro 2 i WWF Attitude. Tymczasem Computer Games Strategy Plus poświęcił swoją okładkę Age of Empires 2, a recenzje dostali X-Wing Alliance, Heroes 3 i Starsiege.

W dziedzinie literatury, Stephen King, znany pisarz, doznał poważnego wypadku samochodowego, który spowodował złamane biodro i zapadnięcie prawej płuca. Slobodan Milošević zgodził się wycofać siły serbskie z Kosowa, co z kolei doprowadziło do zakończenia kampanii bombardowania NATO w Jugosławii.

Źródło : www.rivalry.com