Najlepsze ustawienia CS:GO dla graczy z słabszymi komputerami PC


Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) to gra, w której wartość liczby klatek na sekundę jest najważniejsza dla gracza. Dobra liczba klatek na sekundę może zdecydować o zwycięzcy w strzelaninie, biorąc pod uwagę, że wszyscy mają podobny poziom umiejętności.

CS:GO to w tym momencie gra sprzed dekady. Nie powinno być problemu z uruchomieniem tytułu na żadnym komputerze z ostatnich sześciu czy siedmiu lat. Jednak optymalizacja ustawień w grze ma ogromne znaczenie dla uzyskania dobrych klatek na sekundę. Jest to bardziej korzystne dla graczy na słabszych komputerach PC.


Najlepsze ustawienia CS:GO dla low-end PC

Dostęp do ustawień graficznych w grze można uzyskać za pomocą koła zębatego w prawym okienku głównego menu CS:GO. Na lewej karcie znajduje się menu ustawień wideo.

Zalecane ustawienia wideo w CS:GO dla maksymalnej liczby klatek na sekundę (Obraz za pośrednictwem Valve)
Zalecane ustawienia wideo w CS:GO dla maksymalnej liczby klatek na sekundę (Obraz za pośrednictwem Valve)

ten Rezolucja ustawienie ma kluczowe znaczenie z punktu widzenia przyrostu wydajności. Zmniejszenie rozdzielczości oznacza utratę wierności wizualnej. To oczywiście zależałoby od indywidualnego przypadku.

Gracze powinni zdecydować, ile wierności wizualnej chcą zrezygnować, aby zwiększyć liczbę klatek na sekundę. Zwykle dla użytkowników o proporcjach 16:9, 1920*1080 jest idealnym wyborem, podczas gdy 1024*768 jest dość popularny wśród użytkowników o proporcjach 4:3.

Nie trzeba dodawać, że ta ostatnia daje znacznie wyższą liczbę klatek na sekundę.

ten Tryb wyświetlania zaleca się ustawienie na pełny ekran. Oszczędność energii laptopa powinna być wyłączona, aby nie ucierpiała liczba klatek na sekundę podczas gry na baterii. Dla użytkowników komputerów stacjonarnych nie powinno to być opcją, o którą należy się martwić.


Zaawansowane opcje wideo dla idealnej wydajności w CS:GO

Przechodząc do zaawansowanych opcji wideo, istnieje wiele ustawień, które można dostosować, aby umożliwić umiarkowany wzrost liczby klatek na sekundę (klatek na sekundę).

Zalecane zaawansowane ustawienia wideo (Obraz przez Valve)
Zalecane zaawansowane ustawienia wideo (Obraz przez Valve)

Globalna jakość cieni: Niski

Szczegóły modelu/tekstury: Średnio zaawansowany

Strumieniowanie tekstur: Włączony

Szczegóły efektu: Niski

Szczegóły cieniowania: Niski

Zwiększ kontrast gracza: Włączony

Renderowanie wielordzeniowe: Włączony

Multisampling w trybie antyaliasingu: Nic

Antyaliasing FXAA: Wyłączone

Tryb filtrowania tekstur: Dwuliniowe

Poczekaj na synchronizację pionową: Wyłączone

Rozmycie w ruchu: Wyłączone

Tryb potrójnego monitora: Wyłączone

Użyj shaderów Uber: Wyłączone

Chociaż te ustawienia w grze powinny zapewnić przyzwoitą liczbę klatek na sekundę w CS:GO, użytkownicy komputerów z niższej półki mogą również wypróbować inne metody zwiększania wydajności.

Utrzymywanie aktualnego sterownika karty graficznej, nie uruchamianie zbędnych zadań w tle itp. to kilka ogólnych rozwiązań, o których należy pamiętać.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6E3262C7E2FE4B6BBF8E44B1C7D977F8&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fesports%2Fbest-cs-go-settings-players-low-end-pcs&c=14662221966049731180&mkt=fr-fr