Najlepsze strzelanki do gier na PS5: Helldivers 2 oraz większe gry do wypróbowania

Pozyskanie kluczowych informacji

Titanfall 2 od Respawn Entertainment oferuje alternatywny strzelec sci-fi z szybką rozgrywką i intensywnym trybem wieloosobowym. Counter-Strike 2 oferuje realistyczne doświadczenie wieloosobowe, skupiając się na wolniejszej, przemyślanej rozgrywce i intensywnych taktykach. Rainbow Six Siege osiąga równowagę dzięki taktycznej rozgrywce, unikalnym wyborom postaci, dynamicznej destrukcyjności i wysokiej krzywej uczenia się.

Niezrównane strzelanki do wypróbowania

1. Titanfall 2

Studio Respawn Entertainment stworzyło alternatywę dla Call of Duty. Gra łączy elementy sci-fi z ogromnymi robotami mechs i zapewnia intensywną rozgrywkę wieloosobową.

2. Counter-Strike 2

Counter-Strike to król realistycznych wieloosobowych strzelanek FPS. Gra należy nauczyć się grać wolniej i świadomie, ponieważ nawet najmniejszy dźwięk może oznaczać przegraną rundę.

3. Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege oferuje dynamiczną rozrywkę i różnorodnych Operatorów do wyboru, każdy z unikalnymi umiejętnościami, ekwipunkiem i rolą w meczu.

4. Halo Infinite

Chociaż rywalizacja między Halo a Call of Duty już minęła, gra Halo Infinite zyskuje na popularności dzięki ciągłym aktualizacjom i rozbudowanemu trybowi multiplayer.

5. Battlefield 2042

Gra Battlefield 2042 oferuje ogromne bitwy z udziałem 128 graczy, co stanowi imponującą alternatywę dla fansów Black Ops. Po trudnym początku, gra ostatecznie zdołała osiągnąć poziom zgodny z oczekiwaniami.

Źródło : www.pocket-lint.com