Najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy na graniu w gry wideo


Napisany we współpracy z Powtórz.gg.


Gry stały się niezwykle popularną rozrywką dla milionów ludzi. Nie ma lepszej zabawy w Internecie niż siedzenie z ulubionymi grami wideo, czy to granie w przygody dla jednego gracza, szlifowanie postaci w grach MMO, czy doskonalenie umiejętności w grach wieloosobowych PvP.

Ale co, jeśli to hobby mogłoby zarobić trochę dodatkowej gotówki na boku? Oto niektóre z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy na grach wideo.

Granie w turniejach z Repeat.gg

Wiemy, co myślisz. „Turnieje? Nie jestem wystarczająco dobry, aby być jakimś e-sportowcem”. Chociaż prawdą jest, że najlepsi profesjonaliści e-sportowi należą do jednych z najlepiej zarabiających w grach, każdy może szybko zarobić na mniejszej, zorganizowanej grze. Jednym z tych sposobów jest gra z Repeat.gg.

Repeat.gg to platforma turniejowa gier, która zapewnia bezproblemowy dostęp do specjalnych turniejów w wielu tytułach, takich jak Liga Legend, Fortnite, DOTA 2, PUBG, Gwiazdy bijatykioraz Call of Duty: Warzone. Co najlepsze, na Repeat.gg tak naprawdę nie grasz przeciwko graczom z turnieju (bez czekania, aż ludzie się zalogują). Po prostu grasz w trybie gry wymienionym dla turnieju tak jak zwykle, a oni automatycznie liczą twoje wyniki w tabeli liderów.

Podczas gdy niektóre wydarzenia są płatne, Repeat.gg oferuje wiele darmowych turniejów, które oferują również walutę witryny i prawdziwe nagrody pieniężne. Nie ma ograniczeń co do liczby turniejów, w których możesz wziąć udział, więc zawsze istnieje szansa na wygranie pieniędzy i kart podarunkowych.

Repeat.gg jest niezwykle łatwy w użyciu. Po prostu zarejestruj się, znajdź dowolny turniej, który wpadnie Ci w oko, i kliknij Enter. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć swoje konto, pojawić się w podanym czasie i grać. Aby zacząć grać i wygrywać duże pieniądze z Repeat.gg, odwiedź jego stronę internetową tutaj.

Przesyłanie strumieniowe

Kultura transmisji na żywo rozwinęła się wraz z kulturą gier jako pierwszorzędny sposób na znalezienie rozrywki online. W końcu ludzie lubią oglądać, jak inni grają w ich ulubione gry. Streamerzy zaspokajają tę potrzebę, transmitując swoją rozgrywkę i komentarze do publiczności. Twitch i YouTube to dwie najpopularniejsze strony do tego celu, z których każda każdego dnia przyciąga mnóstwo widzów na żywo.

Streaming już nie tylko o graniu w gry wideo przed publicznością. Bycie dobrym streamerem wymaga dużo ciężkiej pracy i poświęcenia, a nie każdy może po prostu stać się kolejną wielką gwiazdą. Ale nawet mniejsi streamerzy są w stanie zarobić trochę gotówki dzięki programom partnerskim, reklamom i darowiznom. Bez względu na to, w co zdecydujesz się grać, przesyłanie strumieniowe może być przyjemnym dodatkiem do zwykłej rutyny grania.

Coaching

Jeśli specjalizujesz się w grze wieloosobowej z konkurencyjną drabinką i rangami, możesz mieć cenną wiedzę, z której inni mogą skorzystać. Jako wysoko sklasyfikowany gracz, ci, którzy walczą o wydostanie się z niższych rang, mogą się od ciebie czegoś nauczyć. Ludzie uwielbiają grać w gry takie jak Liga Legend, VALORANToraz Fortnite nawet jeśli nie są tak dobre, jak by chciały. Mogą zdecydować się na zatrudnienie trenera gier, który pomoże im osiągnąć pożądaną rangę. Tutaj wchodzisz ty.

Trenerzy gier działają na różne sposoby, ale sedno polega na tym, że przyjmują klientów, którzy zapłacą za pomoc w ulepszaniu ich ulubionej gry wieloosobowej. Niesie to za sobą korzyści dla klienta, głównie osobistą satysfakcję i rozwój lub nagrody w grze za osiągnięcie wyższych rang. Trenerzy mogą udzielać porad na żywo, ustalać harmonogram treningów, przeglądać rozgrywkę i nie tylko, aby pomóc klientowi dotrzeć tam, gdzie chce. Jeśli masz umiejętności i wiedzę, możesz znaleźć organizacje coachingowe, które cię zatrudnią, lub samodzielnie poszukać klientów.

Handel i sprzedaż przedmiotów

Wiele dzisiejszych gier ma ekonomię w grze. Choć może to zabrzmieć dziwnie, rzadkość niektórych przedmiotów w popularnych grach wideo pomaga stworzyć ekosystem ludzi, którzy chcą kupować, sprzedawać i wymieniać się przedmiotami i prawdziwą walutą. Najlepszym przykładem jest tzw Counter Strike globalna ofensywa ekonomia skóry, ale istnieje wiele innych przykładów, czy to w grach FPS, czy MMO.

Teraz osiągnięcie wysokiego poziomu wartości wymaga dużo czasu, know-how i potencjalnie trochę początkowego finansowania. Rozpoczęcie od małego i pójście w górę może być przyzwoitym sposobem na zarabianie niewielkich kwot na transakcjach. Nie spodziewaj się nagłej gratki, trafienie w tę jedną na milion skrzynkę z łupami lub upuszczenie bossa jest w najlepszym razie mało prawdopodobne. Mimo to handel może być zabawnym dodatkiem do gier, zwłaszcza jeśli kochasz kosmetyki.Źródło : https://dotesports.com/sponsored/news/best-ways-to-make-money-from-playing-video-games