Najlepsze skrzynki do otwierania w CS2 w 2024

Warto świętować

Najlepsze przypadki do otwarcia w CS2 w 2024 r. – Ranking przypadków CS2

Oto lista najlepszych przypadków CS2 do otwarcia w 2024 r. – Przypadki CS2 sklasyfikowane według popularności i pożądania przedmiotów, które zawierają. Nawet jeśli nie zdobędziesz najlepszych skórek z tych przypadków, to co sprawia, że są one specjalne, to nawet te najmniej pożądane skórki nadal mają jakąś wartość. Oznacza to, że koszt klucza w wysokości 2,50 USD nie pójdzie na marne.

10 – Prisma Case (Począwszy od 0,64 USD)

Fani barwnych skórek w CS2 pokochają elementy Prisma Case z optymistycznymi i żywymi wzorami. Oferuje także Talon Doppler i Navaja Tiger Tooth, które znajdują się wśród dziesięciu najlepszych skórek noża w CS2. Ale skórki broni również są imponujące. Wszystkie 17 skórek w skrzynce Prisma są jaskrawo kolorowe, w tym najtańsze opcje. Jeśli szukasz zwyczajnego uzupełnienia inwentarza jako początkujący, wybierz skrzyneczkę Prisma w CS2.

9 – Recoil Case (Począwszy od 0,17 USD)

Skrzynka Recoil jest częścią aktywnego przypadku CS2, co sprawia, że jest ona mniej rzadka, ale bardzo wartościowa. Jeśli jesteś regularnym graczem CS2, prawdopodobnie już ją masz gdzieś ukrytą. Kupując klucz, stawiasz się w sytuacji odblokowania przedmiotów takich jak Ice Coaled AK-47, Visions P250 i wiele innych. Jeśli masz szczęście, możesz odblokować parę rękawiczek. Nawet najtańsze przedmioty w tej skrzynce to minimalne skórki dla często używanych broni w CS2, takich jak MAC-10, FAMAS, i tak dalej.

8 – Dreams & Nightmares Case (Począwszy od 0,98 USD)

Przypadek snów i koszmarów jest inny niż wszystkie inne w CS2, z 17 społecznościami stworzonymi skórkami, które zostały wybrane w konkursie. Ponieważ wszystkie zostały zaprojektowane przez fanów, każdy przedmiot jest inny od zwykłych skórek, które zazwyczaj widziałbyś w CS2. Jeśli jesteś kolekcjonerem skórek CS2, to otwarcie tej skrzynki jest konieczne. Jest także częścią aktywnego przypadku CS2, co oznacza, że regularni gracze mogą już posiadać ten przypadek.

7 – Prisma 2 Case (Począwszy od 0,50 USD)

Za 0,50 USD skrzynka Prisma 2 jest nieco droższa za rodzaj skórek broni, które oferuje. Ale może ci po prostu odblokować jedną z modnych noży w skrzynce, jeśli fortuna jest po twojej stronie. Od Talon Marble Fade do Stiletto, ta skrzynka przechowuje niektóre z najlepszych skórek noża w CS2, co sprawia, że jest warta spróbowania. Jeśli chcesz zdobyć skórki broni, omin tę i rozważ otwarcie innych na naszej liście najlepszych przypadków do otwarcia w CS2.

Źródło : www.oneesports.gg