Najlepsze pistolety w Counter-Strike 2

Wybór najlepszych pistoletów do użycia w Counter-Strike 2 jest kluczowy dla współczesnej rywalizacji.

10 R8 Rewolwer

Rewolwer R8 z miejsca był kieszonkową AWP, zdolną do zabicia wrogów jednym strzałem, zadając takie samo obrażenia jak AWP. Po nagłym osłabieniu i społeczności zastanawiającej się nad umiejętnościami decyzyjnymi Valve, R8 Rewolwer znalazł się w znacznie bardziej rozsądnym miejscu. Mimo że jest dość zbalansowany, praktycznie nikt go nie używa. Z racji na to, jak długo trwa, nim strzał z lewego przycisku trafi cel, wielu ludzi wolą znacznie lepszy Desert Eagle. Strzały z prawego przycisku są niewykonalne i nie zmieniają znacząco przebiegu bitwy, więc lepiej nie wyposażać R8 w swoje wyposażenie.

9 Five-SeveN

Five-SeveN jest alternatywą w cenie 500 dolarów dla strony CT na wzór znacznie lepszego Tec-9 i choć osiąga podobne rezultaty, jego odrzut jest znacznie rozproszony podczas biegu, więc pośpiech z pistoletem byłby głupi. Z drugiej strony, zdecydowanie widać, że ma on pewne plusy, z możliwością jednorazowego zabić głowy nawet opancerzonych przeciwników z bliskiej odległości. Jednak samo to nie gwarantuje jego skuteczności, która całkowicie zależy od gracza używającego pistoletu. Ogólnie rzecz biorąc, to marnotrawstwo pieniędzy kupić ten pistolet podczas rund pistoletowych, ale może on być lepszy w rundach ekonomicznych, jeśli wiesz, jak używać tego pistoletu prawidłowo.

8 Podwójne Beretty

Podwójne Beretty są znacznie bardziej popularne w Counter-Strike 2 w porównaniu z poprzednikiem, zwłaszcza w rundach pistoletowych. To 400-dolarowe nigdy nie kończące się pudełko z amunicją, które zadaje przyzwoite obrażenia i ma niski odrzut. Jeśli jesteś wystarczająco zręczny, ten pistolet ma wystarczająco dużo pocisków, aby zabić całą przeciwną drużynę i mieć jeszcze pociski do zapasowania. Został ulubionym w rundach pistoletowych, ponieważ jest w zasadzie lepszy od Glock-18, a zadowalające strzały w głowę, które możesz nim trafić, są dużym plusem.

7 P2000

P2000 to alternatywa dla USP-S dla strony CT i jest bardzo podobny pod wieloma względami. Oba strzelają jednorazowe strzały w głowę z daleka na rundach pistoletowych, oba mają prawie taką samą liczbę pocisków, oba zadają praktycznie te same obrażenia. Wszyscy woleli USP-S, ale nie z powodu tłumika, ponieważ praktycznie nie odgrywa on istotnej roli większość rund, ale z powodu stabilniejszej kontroli odrzutu, która zapewnia niezbędne bezpieczeństwo na dłuższe odległości. USP-S również przewyższa P2000 pod względem skinów, mając ich zdecydowanie więcej i lepiej wyglądających, co pokazuje, że nawet Valve faworyzuje pierwszy z nich nad drugim.

6 CZ75-Auto

CZ75-Auto jest kryminalnie niedoceniony i dlatego znajduje się tak wysoko na tej liście. Ponieważ gracze naprawdę nie dali tej broni szansy, nie znają jej skuteczności w większości sytuacji. W rundach pistoletowych jest tak samo użyteczny jak Five-SeveN, ale w rundach ekonomicznych, gdy przeciwnik ma odwrócony tył, możesz opróżnić cały magazynek i zagwarantować zabicie. Ten w pełni automatyczny pistolet jest znacznie bardziej niezawodny w Ecos i nawet może poszczycić się dobrą kontrolą odrzutu, co sprawiło, że zdobył dodatkowe punkty.

5 Glock-18

Glock-18 to niezawodny i konsekwentny pistolet do strzelania na krótką odległość dla strony terrorystycznej, a błyszczy, jeśli szybko ruszysz się do jednego z miejsc z bombą z kolegami. Odrzut podczas biegu i wymijania jest nieistotny, co oznacza, że możesz trafić jednym strzałem w rundzie pistoletowej podczas pościgu. Mimo że nie jest tak dobry jak jego odpowiednik CT, USP-S, na dłuższe odległości, Glock jest niezwykle łatwy i satysfakcjonujący w użyciu, a każdy dobry gracz z Glockiem przewyższy inne pistolety o znaczną różnicę.

4 P250

P250 jest w zasadzie lepszym Glockiem, posiadający zdolność do strzelania na długich odległościach, której brakuje dla Głocka, więc możesz trafić jednym strzałem jak USP-S w rundach pistoletowych. W zasadzie jest to połączenie obydwu światów, mając podobną szybkostrzelność do Glocka, co oznacza, że możesz szybko go spamować na bliską odległość i strzelać w głowę na średnich i długich odległościach. Możesz go nawet użyć w rundach ekonomicznych, przewidując swojego przeciwnika, jeśli masz świetne celowanie. Najlepszym sposobem na wykorzystanie P250 jest jak najszybsze wchodzenie w akcje i traktowanie pistoletu jak półautomatycznego SMG, zwłaszcza po stronie T gry.

3 Tec-9

Tec-9 to odpowiednik strony terrorystycznej dla Five-SeveN, o którym sobie CT mogliby tylko pomarzyć. Możesz spamować nim, trafiać jednym strzałem z daleka, jeśli przeciwnicy nie mają hełmu i szturmujeć miejsca, odpalając i zawsze zdobywając kilka zabójstw. Celność przy pierwszym strzale jest lepsza niż w przypadku każdego innego pistoletu, nawet podczas ruchu, co oznacza, że im lepsze jest twoje celowanie, tym lepszy jest Tec-9. Ten pistolet istnieje od dawna i był dobry i zły w swoim cyklu życia, ale teraz jest bliski szczytu pod względem wydajności. To doskonały pistolet z ogólnego punktu widzenia.

2 USP-S

USP-S to najbardziej satysfakcjonujący pistolet do użycia w rundach pistoletowych, będący lepszym starszym bratem P2000. Trafiając jednym strzałem z daleka i słysząc zadowalający trzask głowy, to uczucie niepodważalne. Pewnie, Ts mają lepsze karabiny, ale CTs zostali obdarowani USP-S, który potrafi trzymać rogi jak żaden inny pistolet i jest prosty w użyciu. Kiedy już ogarniesz USP, w zasadzie zagwarantujesz rundę pistoletową po stronie CT dla swojej drużyny, zwłaszcza jeśli grasz na mapie jak Dust czy Overpass, gdzie zazwyczaj stajesz naprzeciwko przeciwnika na odległość.

1 Desert Eagle

Desert Eagle to król pistoletów ze względu na możliwość jednego strzału nawet przeciwko opancerzonym przeciwnikom. Jest prosty, ale skuteczny i wymaga niezwykle wysokiego pułapu umiejętności, by go opanować. Prawda jest taka, że każdy uwielbia Desert Eagle, a każdy dąży do poprawy swojego celowania poprzez ten pistolet, więc zobaczysz go w rundach ekonomicznych, anty-Ecos, a nawet dzicy ludzie wolą go używać zamiast AK-ów i M4-ek. Pomimo lepszych alternatyw we wszystkich rundach podczas rywalizacji, Deagle zawsze będzie królem pistoletów, ponieważ możesz dosłownie zmienić przebieg bitwy przez dobrego gracza Deserte Eagle.

Źródło : www.thegamer.com