Pick’em na play-offy Paris Major w CSGO – nasze typy i przewidywania

Pick’em na play-offy Paris Major w CSGO

Paris Major osiągnął swój ostatni etap, a Pick’ems do play-offów to ostatni raz, kiedy fani będą mogli zaangażować się w ten kawałek historii Global Offensive. Major w Paryżu rozpoczął się od 24 drużyn, ale tylko osiem pozostało w walce o ostatnie duże mistrzostwa CSGO. Playoffy są już ustawione, a mecze pierwszej rundy ogłoszono wkrótce po etapie legend.

Jeśli wybrałeś WIN.gg na etapy pretendentów i legend, masz już zapewnioną błyszczącą złotą monetę i dwie bezpłatne pamiątkowe skórki broni. Jednak między tobą a tą piękną platyną wciąż jest siedem dopasowań. Staramy się powtórzyć nasz sukces w turniejach głównych w Antwerpii i Sztokholmie z naszymi Pick’emami na play-offy Paris Major.

Nasze pick’emy na play-off CSGO Paris Major

Pierwszym krokiem jest wytypowanie zwycięzcy każdego meczu ćwierćfinałowego. Istnieją cztery opcje, a gracze muszą poprawnie odgadnąć tylko dwie. Jednak lepsze opanowanie na początku może znacznie ułatwić późniejsze etapy.

Heroic vs. FaZe Clan

Heroic i FaZe Clan to pojedynek godny wielkiego finału już na samym początku, a także jeden z najtrudniejszych do przewidzenia. Historia meczów jest bliska, a Heroic pokonało FaZe 3-2 w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Jednak obejmowało to decydujące zwycięstwo Heroic w trybie best-of-one na etapie legend. Biorąc pod uwagę ostatnią formę, uważamy, że Heroic powinien przejąć FaZe na trzech mapach.

Monte vs. GamerLegion

Następna jest bitwa słabszych w Monte i GamerLegion. Obie drużyny to niespodzianki, które można zobaczyć na etapie mistrzów, a historia meczów jest zerowa. Dajemy Monte lekką przewagę, ponieważ pokonał Na’Vi w fazie legend, zespół, z którym GL solidnie przegrał. Jest to jednak chyba najmniej przewidywalny mecz w ćwierćfinale.

Apeks vs. Team Liquid

Kolejne dwa mecze są dużo łatwiejsze do przewidzenia. Apeks zaimponował na etapie pretendentów i legend, zabierając nawet mapę otwierającą Team Liquid w pierwszej rundzie. Jednak pod względem dużego doświadczenia i rodowodu Liquid po prostu deklasuje Apeksa pod każdym względem. Format best-of-three powinien faworyzować bardziej ugruntowaną listę, więc wybieramy Liquid, aby awansować.

Into The Breach vs. Team Vitality

Into The Breach i Team Vitality zamykają ćwierćfinały. Vitality płonie w Paryżu, zamiatając scenę legend dzięki wielkim zwycięstwom nad G2, ENCE i Monte. ITB również wypadł imponująco, ale ledwo wcisnął się do playoffów po przegranej z Apeks i Liquid. Ze względu na historyczne wyniki i przewagę własnego boiska, Vitality jest bardzo łatwym typem do wygrania tego meczu.

Półfinały

To sprawiłoby, że półfinały Heroic kontra Monte, a następnie Liquid i Vitality. Pierwszy mecz to łatwy wybór, ponieważ styl gry Heroic sprawia, że ​​jest prawie odporny na niepokoje ze strony mniej ugruntowanych składów. Heroic pokonał także Monte 2:0 w europejskim RMR, ustanawiając precedens dla tego pojedynku. Na przeciwległym końcu nawiasu znajduje się podobnie prosta decyzja. Team Liquid to szlachetny stack, który wiele przeszedł w ciągu ostatnich kilku lat, ale niestety nie wierzymy w ich potencjał do wygrania finałowego turnieju CSGO. Team Vitality, świeżo po mistrzostwach IEM Rio, jest po prostu zbyt dużym wyzwaniem dla amerykańskiego molocha.

Finał

Vitality gra gorąco, a dziwaczna porażka na IEM Katowice w zeszłym roku nie wystarczy, by nas przekonać. W swoim rodzinnym kraju, z serią dziesięciu meczów, Vitality powinien to zrobić na dwóch mapach. Spodziewamy się, że będzie blisko, prawdopodobnie zakończy się wynikiem 3-1, a nawet przedłuży dystans. Jesteśmy jednak gotowi założyć się o platynową monetę, że Vitality wygra wszystko i zakończy erę CSGO na najwyższym możliwym poziomie.

Źródło: WIN.gg