Najlepsze opcje uruchamiania CSGO rozpoczynają się w 2022 r.


Zawartość

 • 1 Ustawienie operacji uruchamiania CSGO i ustawienie opcji uruchamiania.
 • 2 Przygotuj się z najlepszymi ustawieniami bazy!
 • 3. Przeżyj najlepsze wrażenia z gry!
 • Pięć najlepszych programów uruchamiających dla szybkich wersji gry.
 • Pięć opcji uruchamiania CSGO dla komputerów klasy Low-End.
 • Opcje uruchamiania CSGO, aby zmienić grę w swoich grach, 6 – Opcje uruchamiania CSGO, aby zmienić grę – Dowiedz się, jak złożyć wniosek.
 • Opcja uruchamiania CSGO: Pobierz i wklej 7 Ultimate.

Oczywiście, nawet jeśli jesteś nowicjuszem w CSGO lub dziesięcioletnim weteranem, posiadanie najlepszych premier CSGO jest właściwym wyborem. Jeśli spróbujesz zwiększyć liczbę klatek na sekundę, skrócić czas ładowania, poprawić ustawienia lub poprawić skalę stabilności, najlepszym sposobem na rozpoczęcie jest zakup nowego systemu CSGO. To tutaj możesz zacząć wygrywać, zanim zdecydujesz, jak przystąpić do gry. Jednak opcje uruchamiania CSGO informują o tym, jak Twoja gra będzie działać od podstaw.

W przeciwieństwie do większości strzelanek, możesz modyfikować ustawienia w grze, ale CSGO idzie o krok dalej. Od momentu zainstalowania CSGO możesz dostosować ustawienia do złożonego poziomu, aby dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb i zwiększyć wydajność w grze. Nie ma znaczenia, czy szukasz komputera z niższej półki, czy największego sprzętu na rynku. Każdy gracz CSGO powinien dostosować swoją grę.

Teraz opracowaliśmy uniwersalny przewodnik z pomocą CSGO w 2022 roku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak ustawić opcję uruchamiania w CSGO i grać więcej po zoptymalizowaniu gry.

Następujące dwa podejścia to: wdrożenie opcji początkowego uruchomienia.

Niestety, dostęp do opcji uruchamiania CSGO nie jest tak prosty, jak wejście do menu i kliknięcie przycisku. Jest trochę bardziej intensywny, ale nie jest w stanie, nawet dla większości niedoświadczonych graczy na PC. Jeśli chcesz rozpocząć proces, możesz otworzyć klienta Steam.

Po pierwsze, musisz uzyskać dostęp do biblioteki gier w kliencie Steam i zlokalizować Counter-Strike: Global Offensive. Teraz kliknij tytuł prawym przyciskiem myszy i wybierz Właściwości u dołu menu. Po otwarciu tej karty wyszukujesz Opcje uruchamiania konfiguracji, dogodnie zlokalizowane w menu ogólnym.

Teraz, jeśli klikniesz tę opcję, pojawi się nowe menu. Pojawi się ostrzeżenie, że tylko zaawansowani użytkownicy powinni mieć dostęp do tego menu, ale nie martw się, aby pomóc.

Zobaczmy różne dostępne opcje. Jeśli jest coś, co chcesz lub chcesz to dodać, musisz wpisać kod w polu tekstowym, zanim zostanie napisany razem. Wtedy łatwo jest pomieszać przestrzeń pomiędzy nimi. Teraz przejdź do najlepszych ustawień gry, a także opcji uruchamiania CSGO i wczytaj polecenia dla swojej wersji Counter-Strike: Global Offensive. Gdybyśmy podzielili listę wszystkich uruchomień CSGO, bylibyśmy tu przez jakiś czas.

Postanowiłem więc skupić się na najlepszych, najpopularniejszych opcjach uruchamiania CSGO, które całkowicie zmienią twoją grę.

Zacznij od najlepszych ustawień bazy.

Oto standardowe, najbardziej podstawowe opcje uruchamiania CSGO, które należy uwzględnić podczas ładowania:

-wysoki

Ta opcja daje zwiększony priorytet CSGO na twoim komputerze. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku komputerów z niższej półki grających w CSGO, mimo że gwarantuje 100% doskonałe działanie.

-ticket 128

Jeśli ćwiczysz w jednocyfrowym sklepie, serwer będzie mógł działać z szybkością tyknięcia 128. Lepsze wrażenia z gry zapewnia robot treningowy.

-konsola

Z kolei istnieje sztuczka polegająca na obserwowaniu tego, co dzieje się na zapleczu gry i dlatego jest to specjalna opcja dla CSGO. Po uruchomieniu automatycznie otworzy się konsola, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy twój auto exec działa dobrze.

-odświeżać

Jeśli masz monitor wysokiej klasy, użycie tego ustawienia graficznego w CSGO zwiększy częstotliwość odświeżania do pożądanego poziomu. Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy, aby chronić swoje monitory, musisz je mieć. Aby jak najlepiej wykorzystać to ustawienie, po prostu wpisz liczbę Gdzie jesteś, liczba odpowiada częstotliwości odświeżania (np. 144).

*exec autoexec +exec.

Niezbędne jest utrzymanie odpowiedniego ustawienia exec dla CSGO. Zapewnia prawidłowe wczytanie osobistych, dostosowanych ustawień. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić osobisty plik konfiguracyjny do SteamSteamApps i wpisać nazwę pliku w nawiasach.

Doświadczenie w grze jest warte czasu!

Oto, co musisz uwzględnić, aby uzyskać najlepsze wrażenia z gry w CSGO.

Ciesz się pełnią możliwości swojego monitora. Nie zapomnij o zablokowaniu gry, aby nie zawiodła.

Możesz poprawić wydajność gry, jeśli wyłączysz technologię Direct3D 9Ex w CSGO. D3D9EX to najważniejsza część opcji uruchamiania CSGO.

 • +cl_forcepreload 1 – pomoc.

Może to potrwać trochę dłużej od pierwszego uruchomienia, ale to ustawienie zasadniczo nakazuje CSGO wstępne załadowanie wszystkich map przed zalogowaniem. Oszczędza to wiele czasu i ratuje resztę świata.

 • +mat_resultable+family_blending 1

Uruchomienie maty wyłączającej fantazyjne mieszanie jest zarówno dobre, jak i złe. Tekstura zaszkodzi twojemu komputerowi, ale wydajność tego typu maszyny wzrasta.

Jeśli chodzi o ogólne wrażenia z gry, gracze rozumieją i czują, że gra pozostaje taka sama od kilku lat. Dla niektórych graczy ta stagnacja otwiera drzwi do pytania: czy CSGO umiera? Ale nikt nie może zgodzić się z żadnym graczem wartym swojej soli, że CSGO jest dobre, a nawet rośnie.

Jakie są najlepsze premiery dla wysokich FPS?

Spójrzmy prawdzie w oczy, wysoki FPS w CSGO jest ważniejszy niż wysoki FPS. Jest to jedna z najważniejszych wyrwanych uruchomień CSGO, ponieważ może ona określić, jak płynnie działa Twoja gra. Pomimo wartości 0 FPS będzie nieograniczony. Jeśli chcesz to zmienić, zapisz inny numer na końcu zamówienia.

To ustawienie ma zmienić emulację OpenGL i potencjalnie zwiększyć FPS, ale działa tylko na komputerze z systemem Windows.

Większość graczy CSGO używa klawiatury i myszy, prawda? To ustawienie całkowicie wyłącza obsługę joysticka, aby nie polegać na jego skupieniu, ale umożliwia rozszerzenie FPS.

W CSGO eksplozje nie są zbyt znaczące, więc łatwiej wpływają na ogólny FPS.

Jeśli używasz tych ustawień do swoich celów, korzystałeś już z najlepszych opcji uruchamiania CSGO dla FPS, które naprawdę mają znaczenie, gdy w nie grasz. Najgorsi gracze w pojedynkę, najlepsze drużyny CSGO na świecie, każda odblokowana klatka może mieć wpływ na bitwę między tobą a przegraną, zwłaszcza jeśli w dużym stopniu polegasz na swoim refleksie.

Opcje uruchamiania CSGO dla komputerów klasy low-end.

Załóżmy, że masz najlepszy sprzęt na rynku. Jest wiele rzeczy do zrobienia, aby gra była lepsza i łatwiejsza. Ważne jest, aby grać na nieco starszym lub wolniejszym komputerze. Nie ma nic złego w grze CSGO na starszym komputerze. W niektórych przypadkach możesz nie być w bardzo niekorzystnej sytuacji.

Ostatecznie będziesz chciał skoncentrować się na CSGO, oferując opcje odpowiednie dla obciążenia grafiki i liczby klatek na sekundę. Na przykład całkowicie dopuszczalne jest ograniczenie liczby klatek na sekundę i właśnie to robią te opcje uruchamiania. Cóż, krótko wspomnij o najlepszej opcji uruchamiania CSGO dla komputerów z niższej półki; w większości zostały już omówione w tym przewodniku.

Na komputerach z niższej półki możesz uzyskać najlepszą wydajność CSGO.

 • -nojoy, -r_emulate_gl, -forcenovsync, -softparticlesdefaultoff, +fps_max 0; [email protected]

Jest jednak wiele rzeczy, które gracz może zrobić poza oknem uruchamiania CSGO, jeśli gra zacznie się bardzo dobrze. Na przykład pierwszą rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest ustawienie gry. Są to gry, w które musisz grać na słabszym komputerze.

 • Ciemne ciemne niebo, czerwone niebo, czarne niebo… cienie są miękkie.
 • Zwiększ kontrast graczy, renderowanie wielordzeniowe: WŁĄCZONE.
 • Streaming, Anti-Aliasing, Wait for Sync, Motion Blur, Triple Monitor Mode, Użyj Uber Shader: DISABLED, fxa antivirus, IVAT.
 • Modele i tekstury, ŚREDNIE.
 • Tryb filtrowania tekstur: BILENEAR

Jeśli masz wysokiej klasy komputer PC, te ustawienia pomogą ci lepiej prowadzić grę i nie będziesz szybko wybierać najlepszych zawodów CSGO, ale na razie w przededniu szczytu.

Opcje uruchamiania CSGO, które zmieniają twoje gry.

Źródło zdjęcia: Ote Sehidegir (YouTube)

Bo dlaczego przez chwilę nie martwić się wysokimi FPS-ami i komendami konsoli?

-lv

Ten rodzaj uruchamiania jest mniej popularny wśród ludzi. Dzięki temu żadna postać nie będzie wyświetlać animacji umierania. Zamiast umierać, bohaterowie rodzili się z rękami za głową.

-novid

Jest to prosta, ale skuteczna kolejność, która po uruchomieniu gry pomija intro Valve i CSGO. Jeśli chcesz grać jak najszybciej, nie jest to konieczne.

Ukończ bezpłatne wersje próbne.

Myślę, że dobrze jest pójść o krok dalej i dać ci kod potrzebny do silnego doświadczenia CSGO.

-high -tickrate 1.28 -console -refresh +exec -fullscreen -nod3d9ex1 +mat_disable+fancy_blending 1 +fps max +cl_forcepreload 1 +r_emulate_g -novi

Bez odrobiny wysiłku i poprawek szybko staniesz się najlepszym graczem CSGO. Powyższa kopia i zdjęcie powyżej mają jedne z najlepszych opcji uruchamiania CSGO dla komputerów z niższej półki. Jednak są również dobre w konfiguracjach z wyższej półki.

Nie spadaj i nie wygrywaj.Źródło : https://game-news24.com/2022/09/03/the-best-csgo-launch-options-begin-2022/