Najlepsze miejsca na dym na mapie CS:GO Mirage | Każdy kąt zadymienia Mirage, który musisz znać


Ponieważ Dust II jest poza pulą map, Mirage jest nowością Kontratak król w mieście. Mirage, znana również jako „Dust II 2.0” lub „nowy pył”, ponieważ jest stale rozgrywana w trybie rywalizacji, jest mapą, którą wszyscy znamy i kochamy.

Ale gdy będziesz wspinać się po szczeblach kariery, będziesz musiał znać kilka podstawowych CS:GO pali dla twojej strony T w Mirage.

Wydajne i skuteczne używanie dymu jest integralną częścią odcinania wąskich gardeł i sprawiania, że ​​wrogowie zastanawiają się, co dzieje się za każdą szarą chmurą.

Niektóre składy są co najmniej niefortunne. Są rzuty z rozbiegu i wyskoku, kucanie i rzuty z wyskoku i prawdopodobnie rzuty z przysiadu, biegu i wyskoku. Może to trochę zagmatwać i spowodować przekroczenie limitu umiejętności CS:GO wystrzelić w górę.

Jest kilka ważnych fajek, które powinieneś znać, a przez większość czasu po prostu musisz znać jump i throw bind.

Kiedy już je poznasz Kontratak palisz, będziesz nade frajerem w swoim zespole. Będziesz integralną częścią każdej gry w Mirage, a twoi koledzy z drużyny też o tym wiedzą.

CS:GO Składy dymu Mirage

Oto składy, które musisz znać w Mirage:

Strona

Na początek zacznijmy od schodów. Jest to łatwe ustawienie, które wymaga stania na tym stopniu pod ścianą i prostego rzutu w miejscu, w którym znajduje się celownik na zrzucie ekranu. Będzie mniej więcej w środku prostokąta na zrzucie ekranu.

Wszystko, co musisz zrobić, to rzucić, a masz dym schodowy, który ochroni twoich pałacowych graczy i twoje wejście z głównej.

Dym z CT zakrywa wejście antyterrorystów na miejsce od strony ich spawnu. Ułatwi ci to sadzenie za potrójnymi, a nawet domyślnymi. Uważaj tylko na graczy wystających z góry na pudła obok kasy biletowej.

Zrzut ekranu przez Valve

Ustaw się w tym miejscu w kierunku głównego A, a następnie ustaw celownik w jednej linii z drewnianą belką z boku budynku. W tym miejscu pojawia się wiązanie ze skokiem i rzutem. Musisz go użyć, aby był skuteczny.

Następny dym dotyczy obszaru dżungli. To zablokuje wejście do złącza i dżunglę od strony bomby. Uważaj, kiedy gracze zerkają z ławki z tyłu.

Zrzut ekranu przez Valve

Aby wykonać to ustawienie, przejdź do drugiego słupa na drugim poziomie głównego. Następnie wycelujesz w lewą stronę konstrukcji, która jest pokazana na obrazku. Rzuć regularnie i jesteś w biznesie.

Zrzut ekranu przez Valve

Witryna B

Witryna B jest trudniejsza do usunięcia. Najprawdopodobniej będziesz naciskał z miejsca, w którym znajduje się apartament, bez kontroli środka i krótkiej. Będzie to wymagało trochę dymu, aby się tam dostać. Połącz to z Mołotowem i błyskami, a masz witrynę.

Pierwszym miejscem jest okno targowe. Dostaniesz się w ten róg przed schodami na zewnątrz apartamentów B i będziesz celował w róg wysokiego budynku. Wykonasz rzut z wyskoku, a jeśli zrobiłeś to poprawnie, wyląduje on w oknie targowym, blokując przeciwników, ale nie dając im miejsca na wyskoczenie z dymu tak, abyś ich nie zauważył.

Zrzut ekranu przez Valve

Następny skład jest dla vana. Pomoże ci to pchać się i nie dać się wyciągnąć przez kogoś siedzącego na ławce lub po lewej stronie furgonetki.

Aby to zrobić, udaj się w stronę mieszkań, ale ustaw się w linii ze środkowym drewnianym słupem obok przejścia podziemnego. Następnie rzucisz w miejsce, w którym znajduje się celownik na obrazku, i masz niezły dym z furgonetki.

Aby skręcić w prawo i skręcić w lewo, które są łukami, które obejmują krótkie, będziesz mieć dwa oddzielne dymy.

Zaczniesz od ustawienia się pod lampą na zewnątrz apartamentów. Następnie wycelujesz tam, gdzie wskazuje celownik na zrzucie ekranu i wykonasz zwykły rzut. Aby przejść na drugą stronę, podejdziesz do okna znajdującego się najdalej od apartamentów i spojrzysz w niebo. Następnie wycelujesz między słup a zadaszenie powyżej i wykonasz zwykły rzut.

Te dymy powinny obejmować zarówno skręcanie w prawo, jak i skręcanie w lewo na Mirage.

Zrzut ekranu przez Valve

Okno

Palenie w połowie okna ma mnóstwo różnych sposobów, aby to zrobić. Niektóre są o wiele trudniejsze, niż powinny, a oto jeden, który możesz pokazać prawie każdemu.

Spodoba ci się, gdzie jest ten róg, tak jak wchodzisz po schodach przed mieszkaniami, wycelujesz tam, gdzie ustawiony jest celownik, i wykonasz zwykły rzut. To wyląduje w oknie bez żadnych luk.

A teraz wsiadaj na Mirage i rozprzestrzeniaj dym po mapie!Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/best-smoke-spots-on-mirage-in-csgo