Najlepsze mapy w CS:GO dla początkujących


Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) to jedna z najbardziej znanych gier wieloosobowych. Popularność CS:GO pozostaje silna dzięki konkurencyjnym graczom i streamerom promującym ich zaawansowane umiejętności gry. Niektóre mecze CS:GO są nawet oferowane przez bukmacherów online w sekcji e-sportu. Aby obstawiać mecze Counter-Strike, wystarczy zarejestrować się, dokonać wpłaty i aktywować esportsbonuscode. Ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z tą grą, zwykle chcą najpierw opanować prostszą mapę. Przetestowaliśmy wiele map i wybraliśmy te, które byłyby najbardziej odpowiednie dla początkujących.

TOP 5 map dla początkujących CS:GO

Wybraliśmy 5 najlepszych map, które są idealne dla wszystkich początkujących, którzy chcą zdobyć doświadczenie i poprawić swoje umiejętności gry. Na poniższej liście sprawdź, które są najlepsze mapy CS:GO, a w poniższym tekście wyjaśnimy każdą z nich bardziej szczegółowo:

  • Zawrót głowy
  • Nuke
  • Miraż
  • Cashe
  • Bruk

Zawrót głowy

Vertigo to kultowa mapa, która istniała nawet w oryginalnej wersji Counter-Strike. Ze względu na długą tradycję tej mapy, doświadczeni gracze znają ją w każdym calu i nie przyprawia ona zbyt wiele o ból głowy dla początkujących. Vertigo to dwupiętrowa mapa, w której kluczem jest cierpliwość gracza. Gracze ustawiają się tak, aby móc łatwo obserwować rampy otaczające lokalizację bomby A. Cierpliwie czekają na pojawienie się przeciwnika, a następnie go likwidują. Początkujący powinni uważać na snajperów, którzy mogą wspinać się na postumenty i być trudnymi do wykrycia. Jednak Vertigo zawiera również wiele barier, które są przeznaczone do obrony. Do eliminacji zarówno szturmowców, jak i snajperów najlepiej nadaje się broń średniego zasięgu.

Nuke

Tym, co sprawia, że ​​mapa Nuke jest potężna, jest główny budynek, który podzielony jest na trzy piętra (poziomy). Poziomy w budynku są oznaczone jako poziom główny (lokalizacja A), poziom piwnicy (lokalizacja B) i poziom pasa startowego. Na początku może to być mylące, gdy manewrujesz po mapie, ale możesz szybko rozpocząć walkę w zwarciu z przeciwnikami. Mapa Nuke wskaże ci, jak utrzymywać wejścia i jak nawiązywać szybkie interakcje twarzą w twarz. Dlatego przy wyborze odpowiedniej broni w Nuke rozsądniej byłoby użyć strzelby zamiast snajpera.

Miraż

Dla graczy, którzy mają doświadczenie z Call of Duty lub Halo, mapa Mirage będzie łatwa w nawigacji. Składa się tylko z trzech linii i jest idealny dla początkujących, którzy chcą zbudować strategię gry lub nauczyć się kontrolować broń. Za pomocą karabinu szturmowego gracze mogą z łatwością przejść pasem najbliżej miejsca, w którym znajduje się bomba B. Droga prowadząca do miejsca, w którym znajduje się bomba A, jest krótka i wąska. Najczęściej nazywana jest „strefą wojny”. Dla początkujących rozsądniej jest poruszać się po stronie B i omijać przeciwników w lokalizacji A. Środkowy pas zapewnia najlepszy dostęp do miejsc bomb A i B.

Cashe

Mapa Cache oferuje wiele możliwości dla początkujących. Podobnie jak Mirage, Cache jest mapą trzypasmową. Jednak w przeciwieństwie do wcześniej wspomnianego, trzy pasy w Cashe są połączone różnymi „szczelinami”, takimi jak kabiny i otwory wentylacyjne. Możliwe jest łatwe przemieszczanie się z jednego pasa na drugi, co może zaskoczyć przeciwnika. Gracze potrzebują czasu, aby przystosować się do tej mapy, ponieważ nadaje się ona do różnych stylów gry. Wrogowie mogą przyjść z dowolnego miejsca, a początkujący zazwyczaj kryją się w wąskich przejściach i czekają na pojawienie się graczy z rywalizującej drużyny, aby ich zlikwidować. Niektóre z broni, które mogą być najbardziej przydatne na mapie koncepcyjnej, takiej jak Cache, to karabiny i pistolety maszynowe.

Bruk

Ogromna mapa Cobblestone umieszcza drużyny, rozmieszczone na przeciwległych końcach, a więc skierowane do siebie. Na tej mapie nie ma wielu miejsc do ukrycia. Widoczność jest więc doskonała, a walka szybka. W pobliżu źródła terrorystów znajduje się wieża. Jest idealny dla początkujących, którzy chcą ćwiczyć umiejętności posługiwania się bronią dalekiego zasięgu, taką jak snajper, do eliminacji przeciwników. Dla tych, którzy wybrali drużynę antyterrorystyczną, karabiny szturmowe i pistolety maszynowe są najbardziej odpowiednią bronią do podbijania terytoriów. Gracze w drużynie przeciwnej (antyterrorystycznej) zdecydowanie powinni unikać strzelb. Możemy więc stwierdzić, że Cobblestone jest idealny dla tych, którzy ćwiczą strzelanie snajperskie i tych graczy, którzy preferują broń średniego zasięgu.Źródło : https://www.gameindustry.com/news-industry-happenings/the-best-maps-in-csgo-for-beginners/