Najlepsze mapy w CS2

Nowością Counter-Strike 2: ulepszone mapy z indywidualnymi rankingami

Office

Office zawsze był jedną z najmniej popularnych map w meczach rankingowych i zawsze był wyłączany z grona aktywnych obowiązków. Graficzna przebudowa mapy sprawiła, że teraz jest znacznie bardziej atrakcyjna, ale niestety nadal znajduje się na dnie prawie wszystkich list.

Anubis

Anubis, przeniesiony z CS:GO, ma w CS2 zachowany układ. Jest to jedna z najpiękniejszych i najbardziej eleganckich mapek w grze, ale nadal jest względnie zaniedbany. Niemniej jednak, Anubis jest doceniany przez graczy z powodu dobrego balansu.

Ancient

Ancient przypomina sobie Aztec i budzi wiele nostalgii u weteranów Counter-Strike. Zmiany wprowadzone w Counter-Strike 2 sprawiły, że mapa jest jeszcze lepiej zbalansowana i cieszy się coraz większą popularnością w grze.

Vertigo

Vertigo jest zawsze pomijany przez graczy, ponieważ jest skomplikowaną i trudną mapą. Niemniej jednak, nowy silnik graficzny sprawił, że mapa prezentuje się estetycznie.

Overpass

Overpass jest jedną z najlepszych map do oglądania profi, ponieważ stymuluje kreatywność. W Counter-Strike 2 mapa ta stała się bardziej atrakcyjna wizualnie.

Źródło : www.thegamer.com