Najlepsze mapy do treningu w CS2

Oto najlepsze mapy szkoleniowe do CS2, które poprawią Twoje umiejętności!

Dlaczego są potrzebne mapy szkoleniowe w CS2?

Podobnie jak sportowcy rozgrzewają się przed występem, gracze powinni poświęcać czas na mapy treningowe Counter-Strike 2, aby poprawić swoje umiejętności. Rozgrzewanie się w trybie konkurencyjnym, jak niektórzy wolą robić, zwłaszcza po długiej przerwie od gry, nie jest wskazane, ponieważ łatwo prowadzi do przegranej w meczu.

To zupełnie inna historia, gdy codziennie przekładasz godzinę lub dwie na mapę treningową Counter-Strike 2. Trudno znaleźć lepszy sposób na dostrojenie mózgu do szczytowego skupienia i reakcji do osiągnięcia szczytowej wydajności.

Mapa Aim Botz w CS2

Mapa Aim Botz jest punktem odniesienia wśród miejsc rozgrzewkowych. Używana jest przez wielu graczy rekreacyjnych i profesjonalistów, w tym legendy jak s1mple. To jedna z najlepszych map do ćwiczenia celności w Counter-Strike 2.

Na mapie Aim Botz możesz wybrać dowolną broń do strzelania do botów. Boty mogą się poruszać lub stać nieruchomo, a ty możesz wyposażyć je w pancerz. Autor zapewnił wygodne przełączanie między ustawieniami, aby nic nie rozpraszało cię od poprawiania celności strzałów w Counter-Strike 2.

Mapa Recoil Master w CS2

Mapa Recoil Master to jedna z najlepszych map treningowych do Counter-Strike 2 na Steam Workshop do trenowania kontroli odrzutu i wzorców rozrzutu broni. Dlaczego kontrola rozrzutu jest tak ważna? Poleganie wyłącznie na pojedynczych strzałach lub strzelaniu małymi seriami nie ma sensu, ponieważ prowadzi to do śmierci postaci. Dlatego konieczna jest znajomość wzorca rozrzutu broni, aby skierować wszystkie naboje dokładnie w centrum celownika i wyeliminować jednego lub kilku wrogów naraz.

Recoil Master to narzędzie treningowe, które daje twojej sile ognia to, czego potrzebuje. Na tej mapie możesz wybrać jedną z 10 broni, włączyć nieskończoną liczbę pocisków i korzystać z innych ustawień dla swojego treningu.

Źródło : citizenside.com