Najlepsze mapy CS:GO dla początkujących


Podczas dziesięcioletniej kadencji Counter-Strike: Global Offensive jako jednej z najlepszych strzelanek FPS dostępnych do gry, pojawiło się wiele map wchodzących i wychodzących z rotacji. Gracze mają tendencję do skłaniania się ku profesjonalnym lub konkurencyjnym pulom map, co z kolei tworzy środowisko, w którym nowi gracze muszą albo tonąć, albo pływać i robić to szybko. Na szczęście istnieje sposób, aby przynajmniej wybrać kilka ulubionych map do ćwiczenia bez przytłaczania wszystkim, co jest dostępne. W tym przewodniku przedstawimy nasze typy pięciu najlepszych map dla początkujących w CS:GO, które pomogą Ci ćwiczyć i przygotować się na wszystko, co gra rzuci na Ciebie po wyłączeniu kółek dla dzieci.

Związane z: Ile wydałem na CS:GO? Jak sprawdzić historię zakupów Counter Strike

Starożytny

Obraz za pośrednictwem CS:GO Wiki

Jeden z najnowszych dodatków do puli map, ponownie pojawiająca się mapa Ancient, jest pod wieloma względami idealną mapą dla początkujących. Jeśli możesz spojrzeć poza nijakie tekstury i morze zieleni, beżu i szarości, które rozsiane są po mapie, Ancient jest raczej małą, ale dobrze skonstruowaną mapą, która pozwala przeciwnym drużynom szybko i skutecznie radzić sobie ze sobą. Z tego powodu rzadko zdarza się nudna chwila, a dwa miejsca bombardowania są wystarczająco blisko, aby nagradzać szybkie reakcje lub zmiany kierunku. Narożniki i pasy tej mapy nagradzają dobre wykorzystanie użyteczności, co jest integralnym aspektem CS:GO dla wszystkich początkujących, którzy zaczynają uczyć się prędzej niż później.

Pył II

Obraz za pośrednictwem CS:GO Wiki

Często uważana za klasyczną mapę Counter-Strike i ikonę serii, opłaca się nauczyć jej wcześnie. Podobnie często uważa się, że jest lepszy dla strzelców niż dla taktyków, więc w tym duchu jest to świetne miejsce do nauki pojedynków. Mając do wyboru trzy opcje ataku i obrony, będziesz miał okazję doskonalić swoje umiejętności strzelania z bliskiej, średniej i dalekiej odległości. A po naprawie Aleja samobójstw stała się też nieco bardziej przyjazna dla początkujących. Ale tylko nieznacznie — nadal nierozsądnie jest brać udział w tych pojedynkach, chyba że jesteś gotowy.

Piekło

Obraz za pośrednictwem CS:GO Wiki

Kiedy mówimy o podstawach CS:GO, w rozmowie pojawią się terminy takie jak „oczyszczanie zakrętów” i „przed odpaleniem”. Inferno to idealna mapa do ćwiczenia tych podstaw. Istnieją trzy linie, z których każda ma inną osłonę i podejście taktyczne. Mówiąc o taktyce, jest to jedna z tych map, które są najbardziej satysfakcjonujące za ustawienia narzędzi do gry zespołowej, co jest kolejnym ważnym punktem treningowym, zwłaszcza jeśli jesteś w duecie z przyjacielem. Tymczasem miejsce A jest doskonałym terenem do ćwiczeń do atakowania/obrony z wielu stron, podczas gdy pośpiech B przez Banana jest sam w sobie rytuałem przejścia.

Miraż

Obraz za pośrednictwem CS:GO Wiki

Jeśli Dust jest królem CS, to Mirage jest następcą w kolejce do tronu. Ta mapa jest jedną z najczęściej granych map w ciągu dekady istnienia CS:GO nie bez powodu. Jest niezwykle dobrze wyważony i wymaga od zespołu zebrania wszystkiego, co wie, aby go zagrać. Nie uczy tylko jednej podstawy, ale raczej tego, jak zebrać to wszystko razem i efektywnie wykorzystać, zarówno jako Cs, jak i Ts. Oczyszczanie zakrętów, linie ognia, strzelanie wstępne, snajperskie, wykorzystanie i konfiguracje narzędzi, zwody, gra zespołowa — twoja drużyna musi wykorzystać wszystko na mapie, która jest łatwa do nauczenia, ale trudna do opanowania.

Nuke

Obraz za pośrednictwem CS:GO Wiki

Niektóre mapy w CS:GO oferują dodatkową pionowość oprócz wszystkiego, co musisz śledzić. Najlepszą mapą do nauczenia się, jak sobie z tym poradzić, jest Nuke, ponieważ przygotuje cię na inne takie mapy, jak na przykład Vertigo, Train i Office. Ta mapa ma również dwupiętrową konfigurację, która umieszcza dwa miejsca bombardowania jeden nad drugim, co uczy, jak radzić sobie z trasami, a także jak ważne jest zwracanie uwagi na sygnały dźwiękowe. Wnętrze zakładu świetnie nadaje się do strzelania na średnim i bliskim dystansie, podczas gdy szeroka, otwarta przestrzeń na zewnątrz sprzyja dobremu wykorzystaniu w celu ustawienia przejścia lub obrony.Źródło : https://www.gamepur.com/guides/the-5-best-csgo-maps-for-beginners