Najlepsze kody celownika CS2 | PCGamesN

Najlepsze celowniki CS2 – jak wybrać odpowiedni dla siebie?

Wybór idealnego celownika, który pasuje do Twojego stylu gry, nie jest łatwym zadaniem. Jeśli wybierzesz duży celownik, możesz zasłonić potencjalne cele z twojej linii wzroku. Zbyt mały celownik może sprawić, że nie będziesz w stanie trafić w cel z pewnej odległości.

Najważniejszą rzeczą, którą należy pamiętać, jest to, że powinieneś poświęcić trochę czasu na przetestowanie każdego rodzaju celownika. Na szczęście Deathmatch został zmodernizowany w Counter-Strike 2, aby dać Ci kolejną szansę na zestrzelenie celów. Wybieranie najlepszego celownika i korzystanie z najlepszych wiązań CS2 powinno pomóc Ci w zdobyciu najwyższych rang i oceny CS2. Oto co powinieneś wiedzieć na temat celowników w CS2.

Kody celowników CS2

Oto najlepsze kody celowników Counter-Strike 2 używane przez profesjonalistów:

Mathieu ‘ZywOo’ Herbaut: CSGO-Qzpx5-BRLw8-xFPCS-hTns4-GHDhP

Oleksandr ‘s1mple’ Kostyliev: CSGO-RiaU3-DDuB5-rCqXD-GUhfw-pevvE

Dmitry ‘sh1ro’ Sokolov: CSGO-6eZMU-Ajpmt-2e57w-QaBao-3kYbD

Denis ‘deko’ Zhukov: CSGO-9GVqi-ixpNa-JuGa8-ae6hd-H7xDK

Ilya ‘m0NESY’ Osipov: CSGO-hzrMn-jXu8b-R7VH4-hQ9aa-OnMHA

Owen ‘smooya’ Butterfield: CSGO-i2z3i-7o4Qx-u7R8Z-oMHCb-tOUnB

Abdul ‘degster’ Gasanov: CSGO-i6W7e-7dNbB-7u2hV-vwvQd-97DRE

Jak korzystać z kodów celowników Counter-Strike 2?

Oto co musisz zrobić, aby zaimportować i wyeksportować kody celowników Counter-Strike 2:

1. Kliknij ikonkę zębatki w lewym górnym rogu ekranu, aby wejść do menu ustawień.

2. Pod przyciskiem „Graj” u góry ekranu, naciśnij „Gra” i kliknij „Celownik”, aby wyświetlić wszystkie opcje celownika.

3. W podglądzie celownika, kliknij przycisk „Udostępnij lub Importuj”.

4. Skopiuj jeden z celowników z tego przewodnika i naciśnij „Importuj”, a będziesz gotowy do gry.

Tworzenie najlepszego celownika w Counter-Strike 2

Niezależnie od tego, co ci ktoś powie, nie ma idealnego celownika – wszystko zależy od preferencji gracza. Przed kopiowaniem jakichkolwiek celowników, gorąco polecamy pobawienie się ustawieniami w grze, aby sprawdzić, co Ci odpowiada. Nasza główna rada to wybór koloru, który nie będzie się zlewał z otoczeniem. Unikaj zwłaszcza żółtego koloru, ponieważ może Ci być trudno celować na mapach opartych na pustyni, takich jak Dust 2, Mirage i Anubis.

Większość graczy tendencję ma do korzystania z klasycznego, statycznego stylu celownika, ponieważ zapewnia on największą konsekwencję, ale warto również zobaczyć opcję Legacy. Legacy dostosowuje rozmiar Twojego celownika w miarę oddawania strzałów – jest to doskonały wybór dla początkujących, którzy nie mieli czasu na nauczenie się, jak dużym wpływem na celność mają odrzuty broni.

Postaraj się nie tworzyć zbyt dużego celownika, który zajmuje dużą część ekranu, musisz być w stanie dobrze widzieć wszystkie cele. Na dole menu znajduje się opcja „T Style” – włączenie tej opcji usuwa górną linię celownika, co ułatwia celowanie w głowy. Jeśli Twój celownik jest dość duży, zalecamy włączenie tej opcji, aby uzyskać lepszy widok.

To wszystko, co musisz wiedzieć o używaniu najlepszych celowników w Counter-Strike 2. Jeśli jesteś nowy w CS2 lub chcesz szybkiego przypomnienia zasad gry FPS, sprawdź nasz przewodnik po skórkach CS2, aby być dobrze zorientowanym na rynku. Mamy również listę map CS2, abyś był dobrze przygotowany przed rozpoczęciem rozgrywki w trybie rankingowym.

Źródło : www.pcgamesn.com