Najlepsze gry FPS wszechczasów

Top 22 najlepsze gry first-person shooter

Gra pierwszoosobowa

Gry pierwszoosobowe to jeden z najbardziej popularnych gatunków gier wideo. Gry takie jak Call of Duty, Battlefield i Halo przyciągają fanów, którzy spędzają dziesiątki, jeśli nie setki, godzin zarówno w kampaniach solo, jak i wieloosobowych rozgrywkach.

Najlepsze gry first-person shooter wszech czasów

Z tak wieloma grami FPS istniejących na rynku, stworzenie listy najlepszych gier FPS wszech czasów stanowi wyzwanie. Jednak gracze znajdą poniżej najlepsze gry FPS wszech czasów, oparte na rozgrywce, poziomach, kampaniach, opcjach wieloosobowych, trybach gry, postaciach, fabule i wiele więcej.

Halo 2

Halo 2 posiada jedną z najbardziej urozmaiconych, ekscytujących i przyjemnych historii związanych z Master Chiefem w trybie jednego gracza. Ponadto, w trybie wieloosobowym oferuje najbardziej rozbudowane mapy w grach, takie jak Ascension i Zanzibar.

Call of Duty: Black Ops 2

Ten tytuł z serii Call of Duty z 2012 roku reprezentuje szczyt jednej z najpopularniejszych i najlepszych gier FPS. Oferuje imponujące bronie, mapy, kampanię solo i tryb gry zombi.

Call of Duty 4: Modern Warfare

Ta czwarta odsłona serii zmieniła wszystko dla marki, oferując szybką rozgrywkę na licznych ikonicznych mapach i warte obejrzenia historie jednego gracza.

Battlefield 3

Żadna inna gra FPS nie oddaje idei bycia pojedynczym żołnierzem w trakcie ogromnej wojny tak dobrze jak ta produkcja EA i DICE. Dzięki ogromnym lobby graczy i olbrzymim mapom, żadna inna gra nie sprawia takiego wrażenia ogromności i siły.

Niniejsze zestawienie prezentuje najlepsze gry first-person sho0ter wszech czasów, które przyciągają graczy zarówno w trybach jednoosobowych, jak i wieloosobowych, oferują dobrze zaprojektowane poziomy i ciekawe fabuły, stanowiąc prawdziwą gratkę dla fanów tego gatunku. Każda z tych gier zapewnia unikalne doświadczenia i niezapomniane emocje dla każdego miłośnika gier first-person shooter.

Źródło : www.bing.com