Najlepsze gry FPS wszechczasów

Najlepsze gry fabularne strzelaniny wszechczasów

Najlepsze gry fabularne strzelaniny

Jednym z najbardziej popularnych gatunków w grach wideo jest strzelanka z perspektywy pierwszej osoby. Gry te reprezentują jeden z najbardziej prominentnych gatunków w grach wideo. Wiele fanów serii takich jak Call of Duty, Battlefield i Halo gra w te gry przez dziesiątki a nawet setki godzin, zarówno w kampaniach solo, jak i w ich rozległych trybach wieloosobowych.

Najlepsze gry fabularne strzelaniny wszechczasów

Z tak wieloma grami fabularnymi strzelaninami istniejącymi na rynku, tworzenie listy rankingowej najlepszych gier fabularnych strzelanin jest wyzwaniem. Jednak gracze znajdą poniżej najlepsze gry fabularne strzelaniny wszechczasów, oparte na ich rozgrywce, poziomach, kampaniach, opcjach wieloosobowych, trybach gry, postaciach, fabule i nie tylko.

Halo 2

Kiedy przychodzi do kwestii, co sprawia, że FPS jest tak wspaniały, Halo 2 ma to wszystko i o wiele więcej. Jeśli chodzi o kampanię dla pojedynczego gracza, oferuje najbardziej zróżnicowaną, nowoczesną i przyjemną historię Master Chiefa. A jeśli chodzi o tryb wieloosobowy, ma najbardziej rozbudowane mapy w grach, takie jak Ascension i Zanzibar. Bez względu na to, czy fan FPS chce zagrać w zapadającą w pamięć historię solo, czy też walczyć z przyjaciółmi i obcymi, Halo 2 daje graczom to, czego żadna inna gra FPS nie jest w stanie.

Call of Duty: Black Ops 2

Ten tytuł Call of Duty z 2012 roku od dewelopera Treyarch stanowi szczyt jednej z najbardziej udanych i najlepszych gier fabularnych strzelanin. Oferuje najbardziej imponujące bronie, mapy, kampanię dla pojedynczego gracza i tryb gry Zombie ze wszystkich gier w serii.

Call of Duty 4: Modern Warfare

Ta czwarta odsłona serii Activision zmieniła wszystko dla tej marki. Stworzyła zwartą, szybką rozgrywkę na licznych ikonicznych mapach i jednoosobową historię warta poznania.

Źródło : www.bing.com