Najlepsze CSGO do Overwatch 2 Sens, DPI, Acceleration i więcej


Premiera Overwatch 2 została niedawno opublikowana publicznie, co może rodzić pytanie, jaki jest najlepszy sens CSGO dla Overwatch 2?

Kiedy próbujesz nowej gry, zawsze pojawia się pytanie, co zrobić ze swoją wrażliwością, zwłaszcza gdy tytuł jest bardzo konkurencyjny.

CZYTAJ TERAZ: Valorant Harbour Guide – nowy agent w Valorant 2022

Przeczytaj więcej w tym artykule, aby dowiedzieć się o najlepszym sensu CSGO to Overwatch 2.

Ogólne informacje i wskazówki dotyczące najlepszego CSGO do Overwatch 2 sens

Konwertery czułości i konwersja ręczna

Najlepszy sens CSGO do Overwatch 2

Źródło: Blizzard Entertainment

Najszybszym i najprostszym sposobem zmiany czułości z CSGO na Overwatch 2 jest użycie konwerterów czułości sieci. W Internecie jest mnóstwo konwerterów czułości, wystarczy wpisać tę frazę w google, a otrzymasz wiele wyników.

Możesz także ręcznie obliczyć swoją nową czułość dzięki stałemu stosunkowi 3,333 między obiema grami. Użyj prostego równania matematycznego pokazanego poniżej.

„Twoja aktualna czułość CSGO” x „3.333” = „Twoja nowa czułość Overwatch 2” Na przykład moja czułość CSGO wynosi 1,2, co oznacza, że ​​muszę użyć 3,99 w Overwatch 2.

Największą korzyścią płynącą z przeniesienia czułości 1:1 jest to, że nie ma potrzeby dostosowywania celu i pamięci mięśniowej. Moim zdaniem, sens Best CSGO to Overwatch 2 jest przekonwertowany, zwłaszcza gdy często przełączasz się między grami.

Style celowania i czym Overwatch 2 różni się od CSGO pod względem celowania

Najlepszy sens CSGO do Overwatch 2

Źródło: Valve Corporation

Istnieje wiele różnych możliwości rozwijania stylu celowania, który w dużym stopniu zależy od twoich preferencji i rodzaju gry, w którą grasz. Counter-Strike Global Offensive to strzelanka taktyczna, która wymaga dużej precyzji i dobrego ustawienia celownika.

Rozgrywka jest bardziej statyczna, dlatego gracze mają tendencję do używania niższych czułości. Overwatch 2 to inna historia, gra jest bardziej dynamiczna i losowa, co automatycznie wymaga podejmowania szybszych decyzji i szybkiego wskakiwania na celownik między innymi wrogami. Większość ludzi woli używać wyższych czułości w Overwatch 2, ponieważ pomaga to w rozgrywce.

Jeszcze jedną ciekawostką jest to, że w Overwatch 2 możesz indywidualnie przypisać czułość myszy do każdego bohatera. Możesz na przykład obniżyć ją grając Widowmaker, ponieważ jest snajperką wymagającą precyzji, i ustawić wyżej, grając czołgiem walczącym w zwarciu, takim jak Reinhardt.

CZYTAJ TERAZ: Data premiery Evercore Heroes – wszystko, co wiemy do tej pory

Inne ważne czynniki, DPI, przyspieszenie i inne

Najlepszy sens CSGO do Overwatch 2

Źródło: Blizzard Entertainment

Istnieje również wiele ważnych czynników, które wpływają na ustawienia celowania i czułości. Oto niektóre z nich:

  • Rozmiar myszy i uchwyt myszy — jeśli używasz opuszka palca, możesz nie być w stanie używać niższych czułości tak wygodnie, jak w przypadku uchwytu pazurowego lub dłoniowego, ale skorzystasz z wyższych.
  • DPI myszy i szybkość odpytywania — te parametry określają, ile informacji jest przesyłanych z myszy do komputera w ciągu sekundy i jaka jest ich dokładność. Teoretycznie więcej DPI jest lepsze, ale na niektórych myszach kontrola może wydawać się dziwna. Pamiętaj, aby odpowiednio obniżyć czułość podczas zwiększania DPI myszy.
  • Podkładka pod mysz i miejsce na biurku – to całkiem proste, jeśli używasz niskiej czułości, potrzebujesz więcej miejsca do poruszania myszą niż przy wyższej.
  • Przyspieszenie myszy – zgodnie z ogólną zasadą należy wyłączyć tę funkcję (domyślnie włączona) podczas grania w strzelanki, ponieważ powoduje to niespójne celowanie. Jeśli jednak zawsze bawiłeś się przyspieszeniem i nie masz z nim problemów, powinieneś rozważyć pozostawienie go włączone.

Najlepsze CSGO do Overwatch 2 Sens, DPI, przyspieszenie – podsumowanie

Wspomniane wcześniej metody są oczywiście tylko wskazówkami i zawsze powinieneś przetestować, co działa najlepiej dla Ciebie. Zawsze istnieje ryzyko utraty pamięci mięśniowej podczas zmiany wrażliwości, ale eksperymentowanie może również przynieść wiele korzyści na dłuższą metę.


Aby uzyskać więcej informacji o Counter-Strike Global Offensive, Overwatch 2 i innych grach, zaglądaj do Atlasu Gier!

ZWIĄZANE Z:Źródło : https://www.gamesatlas.com/articles/best-csgo-to-overwatch-2-sens-dpi-acceleration-and-more